logo
امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/11 ] [ 21 ذو الحجة 1441 ]

اعمال جریمه ۱۴۲ اتوبوسران در زنجان به خاطر افزایش خودسرانه کرایه‌ها

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اعمال جریمه ۱۴۲ اتوبوس‌ران که خودسرانه کرایه را افزایش داده بود گقت: جریمه این اتوبوس‌ها بررسی شده و در مرحله اجرا و وصول است.

برخورد با افزایش خودسرانه قیمت لبنیات در استان زنجان

رئیس اتاق اصناف استان زنجان افزایش خودسرانه قیمت فرآورده های لبنی پرمصرف را غیرقانونی عنوان کرد و گفت: با افزایش قیمت خودسرانه محصولات فرآورده‌های لبنی در استان زنجان برخورد می شود.

ناهماهنگی و عدم تامین مالی برگزاری جشنواره مطبوعات زنجان را به تاخیر انداخت/ بی‌خبری ارشاد از برگزاری جشنواره رسانه و کرونا

ناهماهنگی بین خانه مطبوعات استان زنجان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی موجب شد تا اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان با تاخیر برگزار شود.

کمبود اعتبارات روند اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها را کند کرده است

معاون بهره برداری شرکت آبفای استان زنجان با اشاره به کمبود اعتبارات برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای استان زنجان گفت: کمبود اعتبارات در استان زنجان منجر به کندی اجرای پروژه‌های آبرسانی می‌شود.

برگزاری کنکور نباید سلامت داوطلبان را به مخاطره بیندازد/ ستاد کرونا تصمیم‌گیری کند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد.

مشارکت اقشار مختلف مردم در رزمایش کمک مومنانه لبیک به فرمان مقام معظم رهبری است

فریدون اصفهانیان پیشکسوت عرصه داوری کشور با تاکید براینکه برگزار رزمایش کمک مومنانه در شرایط کنونی لازم و ضروری بود گفت: ملت ایران با مشارکت در این رزمایش به دعوت رهبر انقلاب لبیک گفتند و حضور مردم در این رزمایش قابل تقدیر است.

دستگیری مردم مومن و انقلابی از نیازمندان در رزمایش کمک مومنانه قابل تقدیر است

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مومن، انقلابی و ولایی این بار در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به دستگیری از نیازمندان می‌‌پردازند.

جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از تایید نهایی اعلام می شود/ 2.5 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد

نماینده مردم خدابند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از تایید نهایی اعلام می شود گفت: 2.5 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد.