logo
امروز : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پیامبر اکرم(ص):رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2020/2/29 ] [ 5 رجب 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۵۶۸

راه‌یابی 2 دانشجو دانشگاه پیام نور استان زنجان به مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان جهان

راه‌یابی-2-دانشجو-دانشگاه-پیام-نور-استان-زنجان-به-مسابقات-قهرمانی-ووشو-دانشجویان-جهان

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور زنجان از راه‌یابی نیلوفر محمدی و زهرا حسینی دو دانشجو دانشگاه پیام نور زنجان به مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان جهان خرداد.

 اصغر حاجی علی‌اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی ووشو دانشگاه‌های پیام نور کشور، اظهار کرد: این مسابقات به میزبانی دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد.

وی با اشاره به حضور گسترده دانشجویان دانشگاه پیام نور در این مسابقات، ابراز کرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور زنجان نیز در این مسابقات حضور چشم‌گیری داشتند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان زنجان، تصریح کرد: در این مسابقات و در بخش ساندا دو دانشجو دختر رشته علوم ورزشی دانشگاه پیام نور زنجان خوش درخشیدند.

وی با اشاره به اینکه نیلوفر محمدی در مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان دانشگاه پیام نور مدال طلا را ازآن خود کرد، ادامه داد: زهرا حسینی دیگر دانشجوی دانشگاه پیام نور زنجان مدال نقره را در این مسابقات به خود اختصاص داد.

حاجی علی‌اکبری بابیان اینکه این دو دانشجو به مسابقات قهرانی دانشجویان جهان راه‌یافته‌اند، عنوان کرد: این مسابقات در کشور چین‌ برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در این رویداد زینب اسماعیلی به‌عنوان مربی و هنگامه امیری به‌عنوان سرپرست تیم، اعزامی را همراهی کرند.//ک

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *