logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۴۹۳
امام جمعه زنجان:

آمریکا صرحتا اعلام می‌کند که در منطقه به دنبال منافع خود است/ اقتدار نظامی ایران جرات تعرض را از دشمن گرفته است

آمریکا-صرحتا-اعلام-می‌کند-که-در-منطقه-به-دنبال-منافع-خود-است-اقتدار-نظامی-ایران-جرات-تعرض-را-از-دشمن-گرفته-است

امام جمعه زنجان به اهداف شوم دشمن در منطقه و اقتدار نظامی ایران اشاره کرد و گفت: امروز اقتدار نظامی ایران باعث شده دشمن جرات کوچکترین تعرض به کشورمان را نداشته باشد.

به گزارش موج رسا; آیت الله علی خاتمی امروز در خطبه‌ها نماز جمعه زنجان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره به موضوع حفظ اتحاد بین شیعه و سنی تاکید کردند اظهار کرد: دشمن در صدد اختلاف افکنی بین شیعه و سنی بوده تا با این روش به خواسته شوم خود برسد و باید با حفط اتحاد خود در برابر دشمن بایستیم و نگذاریم دشمن به اهداف شومش برسد.

وی در ادامه با اشاره به حضور آمریکا در منطقه افزود: آمریکا با حضور خود در منطقه به دنبال منافع خود است و دولت آمریکا این موضوع را صراحتا اعلام می‌کند.

امام جمعه زنجان عنوان کرد: امروز دشمن همه زیرساختهای کشور عراق را از بین برد ولی چاه‌های نفت آسیبی ندید و این موضوع نشان می‌دهد که منافع دشمن چاه‌های نفت این کشور است.

وی با اشاره به سالروز شهادت حسن طهرانی مقدم که پدر موشکی ایران بود گفت: بسیاری از دستاوردهای موشکی حال حاضر کشور مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های او و تیم همکارش است و امروز به برکت خون این شهید بزرگوار است که ما اعلام می‌کنیم موشک‌های نقطه زدن داریم و از دشمن هراسی نداریم.

خاتمی با بیان اینکه آمریکا با انقلاب اسلامی ایران دشمنی دیرینه‌ای دارد افزود: قبل از انقلاب دولت ملی با  تکیه بر آمریکا تلاش داشت به موفقیت برسد در حالی که آمریکا با کودتا این دولت را هم برکنار کرد و نشان داد که نمی شود با این کشور تکیه کرد.

وی ابراز کرد: ۲۸ مرداد علنی دشمنی آمریکا با ملت ایران بوده و دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب همواره در تلاش ضربه زدن به کشورمان بوده و همواره نیز با انواع شرارت‌ها به دنبال ضربه زدن به کشورمان است.

امام جمعه زنجان با تاکید براینکه دشمن از همه فرصت‌ها استفاده می‌کند تا به خواسته خود برسد عنوان کرد: امروز تمام تلاش دشمن نفوذ به کشورمان است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *