logo
امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/7 ] [ 13 شعبان 1441 ]

ضربه‌های مهلک قاچاق به پیکر اقتصاد کشور/ افزایش 60 درصدی تولید ناخالص ملی در پی حذف قاچاق/ دولت با بی‌برنامگی اقتصادی دست تولید کننده را بست

امسال ما در شرایطی وارد سال 99 که به نام جهش توالید نام گذاری شده است، شدیم که برخی بی برنامگی های اقتصادی دولت صدای توالید کنندگان و دلسوزان کشور را درآورده است.

اوضاع زندان زنجان تحت رصد و کنترل قرار دارد/ هیچ موردی از زندانی مبتلا به کرونا در زندان زنجان نداریم+ فیلم

دادستان زنجان در مورد وضعیت زندان زنجان و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در زندان گفت: اوضاع زندان زنجان تحت رصد و کنترل قرار دارد و تا به امروز هیچ موردی از زندانی مبتلا به کرونا در زنجان نداشتیم.

تکمیل سند جامع گردشگری استان زنجان/ برنامه ریزی برای تقویت بخش گردشگری استان در سال ۹۹

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از تکمیل سند جامع گردشگری استان زنجان طی امسال خبرداد و گفت: این سند می‌تواند برنامه‌های گردشگری استان را تحقق بخشد.

پلمب 400 واحد صنفی در سطح استان زنجان

رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: از ابتدای طرح ابلاغیه عدم فعالیت واحدهای عرضه کننده اقلام غیرضرور تا به امروز 400 واحد صنفی در سطح استان پلمب شده است.

بیش از 2700 گروه جهادی در راستای مقابله با کرونا فعالیت دارند/ توزیع 14 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان

معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشارهبه اقدامات سپاه و بسیج در مقابله با کرونا گفت: بیش از 2700 گروه جهادی در راستای مقابله با کرونا فعالیت دارند.

نصب 310 کنتور هوشمند برای کنترل چاه‌های آب کشاورزی و صنعتی در استان زنجان/ تداوم مصرف بالای آب در حوزه کشاورزی استان زنجان

معاون حفاظت و بهره‌برداری آب منطقه‌ای زنجان از نصب بیش از 310 کنتور هوشمند به منظور کنترل برداشت آب از چاه‌های کشاورزی و صنعتی در استان زنجان خبرداد و گفت: همه چاه‌های مجاز ملزم به نصب کنتور هوشمند شدند.

شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 654 نفر رسید/ 15 خرداد آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی سلامت و هنر

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 654 نفر رسید.

 

برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک در زنجان

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: فردا رزمایش دفاع بیولوژیک در زنجان با همکاری سپاهیان و بسیجیان استان زنجان برگزار می‌شود.