logo
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۴
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/5 ] [ 13 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۴۱۴

خروش پایتخت شور و شعور حسینی زنجان در راهپیمایی 13 آبان

خروش-پایتخت-شور-و-شعور-حسینی-زنجان-در-راهپیمایی-13-آبان

مراسم بزرگداشت یوم الله 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی امروز در زنجان برگزار و شعار مرگ بر آمریکا در این شهر طنین انداز شد.

به گزارش موج رسا; راهپیمایی روز 13 آبان امروز با حضور گسترده مردم پایتخت شور و شعور حسینی از چهار راه امیر کبیر زنجان شروع شد.

در این مراسم که گروه هاي مختلف حضور داشتند،راهپیمایان با سر دادن شعارهای "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا"، انزجاز خود را از استکبار جهانی و آمریکا نشان دادند.

دانشجویان و دانش آموزان زنجانی به همراه گروه‌های مختلف مردم آمدند تا با حضور پر شورشان برگ زرین دیگری در تاریخ مبارزه با استکبار جهانی را به ثبت برسانند.

محدودیت‌های ترافیکی مربوط به راهپیمایی ۱۳ آبان نیز از ساعت هفت صبح اعمال شد. این محدودیت در همه محورهای اصلی و فرعی منتهی به مسیر راهپیمایی اعمال شد که از میدان ۱۵ خرداد تا میدان انقلاب، خیابان‌های منتهی به خیابان امام، زینبیه شرقی، خیابان توحید، فردوسی، میدان انقلاب و صدر جهان را شامل می شد.

امروز همه اقشار دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و اساتید دانشگاهی در کنار همه مردم با حضور در این راهپیمایی بار دیگر پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

مراسم 13 آبان در جای جای استان زنجان از صبح امروز آغاز شد و مردم پس راهپیمایی در مسیرهای تعیین شده با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت تداوم مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی تاکید کردند.

مردم پایتخت شور و شعور حسینی زنجان سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «الله اکبر»، «لبیک یا خامنه ای»، «هیهات من الذله» و «رهبر اگر فرمان دهد غسل شهادت می کنیم» بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

راهپیمایی روز 13 آبان همانند سال ‌های گذشته عظیم و پرشور برگزار شد و مردم همیشه در صحنه استان زنجان بار دیگر با حضور در این راهپیمایی تبعیت خود را از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) بیان کردند.

همچنین امسال بزرگداشت یوم‌الله 13 آبان در تمام شهرها و بخش‌ های استان با حضور همه اقشار جامعه برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مسیر با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت تداوم مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومان جهان تاکید کرده و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل» ، «الله اکبر» ، «لبیک یا خامنه ای» ، «هیهات من الذله» و «رهبر اگر فرمان دهد غسل شهادت می کنیم» بار دیگر ضمن ابراز انزجار خود از استکبار جهانی، نابودی آمریکای جنایتکار را خواستار شدند.

راهپیمایی روز مبارزه با اسکتبار جهانی در زنجان با قرائت قطعنامه سراسری ویژه 13 آبان پایان یافت.  به گزارش موج رسا،13 آبان یادآور سه رخداد بزرگ تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش آموزان به دست رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سال 1358 است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *