logo
امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/14 ] [ 24 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۴۱۳

بزرگترین درس برجام برای ما غیرقابل اعتماد بودن آمریکا است/ هیچ موقع نباید به آمریکایی‌ها اعتماد کنیم

بزرگترین-درس-برجام-برای-ما-غیرقابل-اعتماد-بودن-آمریکا-است-هیچ-موقع-نباید-به-آمریکایی‌ها-اعتماد-کنیم

نماینده موافق برجام گفت: بزرگترین درس برجام برای ما غیرقابل اعتماد بودن آمریکا است

احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه انقلاب اسلامی به طرفداری از مستضعفین و مظلومان برخواسته و این راه را ادامه داده است، اظهار کرد: این انقلاب با آن شکوه به پیروزی رسید که این پیروزی شکست بزرگی برای آمریکا بود.

وی با اشاره به اینکه در صف نخست پیروزی این انقلاب جوانان قرار داشتند، ابراز کرد: در طول این چهل سال نیز جمهوری اسلامی داعیه طرفداری از مظلومان و  مخالفت و ایستادگی در مقابل مستکبران را داشته است و چون این انقلاب مردمی ترین انقلاب در دنیا بوده این موضوع همیشه تداوم داشته است.

نماینده عضو فرکسیون امید مجلس با بیان اینکه امیدواریم دانش آموزان عصر حاضر قدردان انقلاب اسلامی باشند، خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم که آمریکا یک شخص نیست بلکه یک سیستم حاکم بر یک کشور است یعنی این سیستم همان سیستم سالهای قبل است.

وی با اشاره به اینکه فرقی نمی‌کند که رئیس جمهور آمریکا چه کسی باشد، عنوان کرد: سیستم و زیربنای دولت و کشور آمریکا شاید جدا از تفکر مردم این کشور باشد و هیچ موقع به فکر منافع دیگر کشورها و به خصوص کشورهای مسلمان نبوده و نخواهند بود.

بیگدلی با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ موقع قابل اعتماد نخواهد بود، بیان کرد: درس بزرگی که برجام به ما داد این بود که نباید به آمریکا اعتماد کرد، این درس نه تنها به کشور ما بلکه به تمام دنیا بود که نباید به آمریکایی ها اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ موقع پای تعهدات خود نبوده و بعد از این نیز نخواهد بود، گفت: آمریکا دنبال منابع و سود یک طرفه بوده و منافع دیگر کشورها برایش معنی ندارد.

نماینده موافق برجام با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ موقع قابل اعتماد نخواهد بود، اظهار کرد: ما هیچ موق نباید به آمریکایی‌ها اعتماد کنیم.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *