logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۰
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۳۹۸

کدخدای جهان به برکت 13 آبان ها رو به افول می رود/ مقاومت، عامل شکسته شدن ستون اصلی سیاست های استکبار

کدخدای-جهان-به-برکت-13-آبان-ها-رو-به-افول-می-رود-مقاومت،-عامل-شکسته-شدن-ستون-اصلی-سیاست-های-استکبار

استاد حوزه و دانشگاه گفت: مستکبر و ابرقدرتی که ادعا دارد همواره باید کدخدای جهان باشد به برکت برگزاری ایام الله ها از جمله 13 آبان رو به زوال می رود.

حجت الاسلام علی ناصر امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: 13 آبان یادآور سه حادثه مهم و تاریخی است اگر چه این سه حادثه در زمان های مختلف به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در جریان اعتراض نسبت به ضایع شدن حقوق ملت ایران توسط مستکبران عالم از جمله آمریکا یکی از حوادث مهم 13 آبان است، افزود: به دلیل اعتراض امام به قانون کاپیتولاسیون ایشان را به ترکیه تبعید کردند.

وی خاطرنشان کرد: در سال 1357 در راستای مبارزه با مستکبران عالم تعدادی از دانش آموزان و دانشجویان توسط ماموران حکومت شاهنشاهی به شهادت رسیدند که این حادثه دوم 13 آبان محسوب می شود.

این استاد حوزه با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام و مردم از دیگر حوادث 13 آبان محسوب می شود، ادامه داد: این حادثه مهم از دیدگاه امام خمینی (ره) مهمتر از انقلاب اول بود.

وی وجه مشترک این سه حادثه را وجود مستکبر و ابرقدرتی که ادعا دارد همواره باید کدخدای جهان باشد،عنوان کرد و افزود:آمریکا همواره به خاطر خوی استکباری که به حق امام راحل آن را شیطان بزرگ نامیدند،همواره در مسیر انقلاب اسلامی قرار گرفته است امام امروز شواهدی بسیاری برای افول این ابرقدرت وجود دارد.

این استاد حوزه با اشاره به اینکه 13 آبان های مختلف جریانی بود که نتیجه آن به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد،ادامه داد: در قرآن کریم از چنین ایامی به عنوان ایام الله یاد می شود که باید برای عبرت گیری دشمنان همواره یادآوری شود.

حجت الاسلام ناصر خاطرنشان کرد: به برکت خون هایی که جاری شده و نهال انقلاب را بارور کرده اند،انقلاب اسلامی امروز به 40 سالگی خود رسیده و پربارتر می شود.

وی یادآور شد: مقاومت و مبارزه استکبار موجب پیروزی انقلاب و ادامه روند آن شده است که باید این مقاومت و مبارزه همواره ادامه یابد.

این استاد حوزه با بیان اینکه این مقاومت ها موجب سقوط ابرقدرت های عالم و شکسته شدن ستون اصلی سیاست های آنها شده است،افزود: ایستادگی در برابر ظالم و حمایت از مستعضفان پیام حضور در راهپیمایی 13 آبان است.

وی با اشاره به توطئه ها و دخالت های استکبار جهانی در حکومت اسلامی،گفت: استکبار با شخص خاص و موضوع خاصی از جمله بحث موشکی و پیشرفت های علمی مشکلی ندارد، بلکه مشکل استکبار با اصل نظام اسلامی است.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: هرچه نظام اسلامی قوی تر می شود دشمن عصبانی تر شده و نقشه هایش نقش برآب می شود.

حجت الاسلام ناصر بر ضرورت حضور پرشور و اثر گذار تک تک ایرانی ها در 13 آبان تاکید کرد و گفت: امروز شعار مرگ برآمریکا فقط مختص چند کشور نیست و این شعار حتی در داخل کشور آمریکا شنیده می شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *