logo
امروز : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/27 ] [ 13 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۳۸۶
مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان:

10هزار واحد مسکونی سقف پیش بینی شده طرح اقدام ملی مسکن در زنجان است

10هزار-واحد-مسکونی-سقف-پیش-بینی-شده-طرح-اقدام-ملی-مسکن-در-زنجان-است

مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان با اشاره به اینکه سهم استان زنجان در طرح اقدام ملی مسکن 7هزار و 500 واحد مسکونی است گفت: با اجازه استاندار 10هزار واحد مسکونی سقف پیش بینی طرح اقدام ملی مسکن در زنجان است.

به گزارش موج رسا; مسعود بیات منش عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی طرح اقدام ملی مسکن در زنجان با اشاره به اینکه طرح اقدام ملی مسکن از پروژه هایی است که نقشه عملیاتی آن اماده شده است، اظهار کرد: این طرح با مشارکت اداره ورزش و جوانان انجام می شود.

وی با بیان اینکه مالکیت زمینی که در آن طرح اقدام ملی مسکن انجام می شود برای دولت است، ابراز کرد: در کل کشور 400هزار واحد مسکونی در این طرح به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان با اشاره به تعداد واحد های مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن، عنوان کرد: سهم استان زنجان 7هزار و 500 واحد مسکونی است.

وی با بیان اینکه این طرح دوساله است، تصریح کرد: 2500 واحد مسکونی از طرح اقدام ملی مسکن زنجان در بافت فرسوده است.

بیات منش با اشاره به اینکه 1200 واحد این طرح در شهر های داری جمعیت کمتر از 100هزار نفر است، ادامه داد: برای بالابردن ظرفیت امکان پذیری و اجرایی تفاهمنامه هایی با نیروهای مسلح، کارکنان دولت،ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد مسکن منعقد شده است.

وی با اشاره به استفاده وزارت راه و شهرسازی از تمامی ظرفیت ها، خاطر نشان کرد: زمین های این طرح از زمین های دولتی است.

مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان زمین های خوبی برای این طرح وجود دارد، ابراز کرد: زمین های این طرح در زنجان شناسایی شده است.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان سقف این طرح را 10هزار واحد مسکونی در نظر گرفته ایم، ادامه داد: در حال مذاکره برای دریافت تسحیلات برای 10هزار واحد هستیم.

بیات منش با اشاره به مساحت زمین پروژه کلنگ زنی شده، افزود: مساحت زمین این پروژه 8هزار متر مربع است که 160 واحد  مسکونی با سرمایه گذاری حدود 80 میلیار تومان با مشارکت ادره ورزش و جوانان انجام می شود.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *