logo
امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/23 ] [ 9 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۳۸۴
معاون پارلمانی رئیس جمهور :

عدم تحریم دارویی ایران از طرف آمریکایی ها یک حرف بی اساس است

عدم-تحریم-دارویی-ایران-از-طرف-آمریکایی-ها-یک-حرف-بی-اساس-است

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: عدم تحریم دارویی ایران از طرف آمریکایی ها یک حرف بی اساس است.

به گزارش موج رسا; حسینعلی امیر عصر امروز در بازدید از خیریه مهرانه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مهم ترین ویژگی این مجموعه خیره بودن این مجموعه است، اظهار کرد: این مجموعه توسط مردم اداره می شود.

وی با شاره به اینکه خدمات مهرانه به افراد کاملا شایسته خدمت ارائه می شود، ابراز کرد: سطح خدماتی که به بیماران سرطانی در این مراکز ارائه می شود بسیار خوب است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: تسحیلات فراهم شده برای بیماران و خانواده بیمارن حکایت از اعتقاد ،تدین ، انسان دوستی ، مسئولیت پذیری ، شرافت و نجابت مردم عزیز و شریف زنجان دارد.

وی با اشاره  به حمایت های دولتی از این مجموعه، خاطر نشان کرد: من حرف های مسئولین این خیریه را شنیدم و در بحث بیمه خیریه مهرانه رضایت دارد.

امیری با اشاره به نبود دارو که ناشی از تحریم ها ی ظالمانه است بیان کرد:اینکه آمریکایی ها می گویند در حوزه دارو تحریمی اعمال نمی شود کاملا سخن بی اساسی است، ما در اینجا شاهد هستیم که به خاطر تحریم های دارویی بیمار هایی که نیازمند دارو هستند به واسطه این تحریم ها دچار مشکل می شوند.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *