logo
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/18 ] [ 23 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۳۸۱

پرداختی کمیته امداد به مددجویان زنجانی 3 برابر متوسط کشوری است

استاندار زنجان گفت: پرداختی کمیته امداد به مددجویان زنجانی 3 برابر متوسط کشوری است.

به گزارش موج رسا; فتح الله حقیقی در جلسه با سازمانهای مردم نهاد فعال استان زنجان، با اشاره به اینکه بگوییم زنجان بهشت خیرین است باید سند هم برای این امر ارائه دهیم، اظهار کرد: پرداختی کمیته امداد به مددجویان زنجانی 3 برابر متوسط کشوری است.

وی با اشاره به فعالیت های خوب کمیته امداد استان زنجان، ابراز کرد: طرح محسنین استان زنجان دوبرابر متوسط کشوری است.

استاندار زنجان با اشاره به سمن های فعال استان زنجان، تصریح کرد: خیریه های ارزشمندی در استان زنجان فعال است که در این میان می توان به مهرانه اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مردم زنجان ماهانه به طور میانگین 700 میلیون به مهرانه کمک مالی می کنند، عنوان کرد: 900نفر تحت حمایت های این خیریه هستند و در مجموعه مهرانه بیش از 40 نفر کار می کنند و حقوق نمی گیرند.

حقیقی با بیان اینکه با کمک های مردمی در زنجان یک بیمارستان 520 تخت خوابه تاسیس می شود، ادامه داد: ما در حوزه های فرهنگی، دینی، بهداشتی و... سمن های بسیار خوبی را داریم.

وی با اشاره به عزاداری با شکوه آذری زبان در مشهد مقدس، خاطر نشان کرد: در این عذاداری سهم زنجانی ها و سمن های زنجانی بسیار قابل توجه بود.

//ک

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *