logo
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/18 ] [ 23 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۳۵۸

بسیجیان گوش به فرمان ولایت آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به آمادگی کامل بسیج در مقابله با فتنه‌های دشمنان گفت: بسیجیان گوش به فرمان ولایت آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستند.

به گزارش موج رسا; سردار جهانبخش کرمی امروز در مراسم آغاز رزمایش الی بیت المقدس و کوثر با اشاره به اینکه در این رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس تمرینات تاکتیکی و عملیات‌های ضد هلی برن و کمین و ضد کمین را اجرا می‌کنند اظهار کرد: پیام همه رزمندگان بسیجی این است که در همه زمان گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

وی تصریح کرد: بسیجیان در آمادگی کاملی قرار دارد و گوش به فرمان ولایت هستند تا هر گونه فتنه‌ یا توطئه دشمنان اسلام را در نطفه خفه کنند و نقشه‌های دشمنان را نقشه برآب کنند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خاطر نشان کرد: بسیج پس از افتخارآفرینی در هشت سال دفاع مقدس امروز نیز در عرصه‌های مختلف مایه افتخار و حماسه است.

بیشتر بخوانید:

بسیج قلب نظام است

وی گفت: ما در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر تقویت آمادگی دفاعی پیام بسیجیان استان زنجان را اعلام می‌کنیم که بسیجیان قهرمان این استان همانطوری که در 46 عملیات آفندی و پدافندی دوران دفاع مقدس حماسه آفریدند امروز نیز گوش به فرمان ولایت هستند.

سردار کرمی تصریح کرد: رزمندگان اسلام گوش به فرمان امام مسلمین و فرمانده معظم کل قوا هستند تا همه فتنه‌های دشمنان اسلام را خنثی کرده و با هر گونه تهدیدات نیز مقابله کنند.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *