logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۳۰۰
جانشین سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان خبرداد

برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در زنجان/۱۰۰۰بسیجی در رزمایش حضور دارند

برگزاری-رزمایش-سپاهیان-محمد-رسول-الله-در-زنجان-۱۰۰۰بسیجی-در-رزمایش-حضور-دارند

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان گفت: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله با حضور گردان‌ های بیت‌ المقدس و کوثر شهرستان زنجان برگزار می شود.

ابوالفضل طهماسبی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسااظهار داشت: رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) با حضور یک هزار بسیجی در شهرستان زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در رزمایش گردان‌ های بیت‌ المقدس و کوثر شهرستان حضور دارند، خاطرنشان کرد: این رزمایش به مدت دو روز برگزار می شود.
این مسئول بیان داشت: این رزمایش با حضور گردان ‌هایی از خواهران و برادران بسیجی در آبان ماه سال جاری برگزار می شود.
وی با اشاره به اهداف برگزاری رزمایش بیت ‌المقدس و کوثر،خاطرنشان کرد: افزایش توان رزم بسیجیان،حفظ انسجام و تقویت روحیه معنوی از اهداف این رزمایش محسوب می شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین تقویت روحیه ایثار و شهادت و آمادگی همه جانبه بسیج برای مقابله با تهدیدات دشمنان از دیگر اهداف این رزمایش است.
جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اجرای برنامه ‌های فرهنگی، بصیرت‌ افزایی و عقیدتی در این رزمایش، بیان داشت: تمرینات تاکتیکی،عملیات تاخیری، دفاع از کوی و برزن، امداد و نجات، کمین و ضد کمین از دیگر عملیات های پیش بینی شده است.
طهماسبی بیان داشت: هلی‌برن و ضد هلی‌برن، دفاع از مراکز حساس، کنترل معابر وصولی از تمرینات تاکتیکی این رزمایش است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *