logo
امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۴
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/9 ] [ 19 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۲۳۸

دولت دارد اشتباهات خود در برجام را در ماجرای FATF هم تکرار می‌کند

دولت-دارد-اشتباهات-خود-در-برجام-را-در-ماجرای-FATF-هم-تکرار-می‌کند

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه توقف بررسی لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام کار درستی است، گفت: دولت بار دیگر دارد اشتباهات قبلی خود در رابطه با برجام را در مورد FATF هم تکرار می‌کند.

به گزارش موج رسا; اکبر رنجبرزاده، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: لوایح مرتبط با FATF  یک نسخه استعماری برای نظام حکومتی ما به شمار می‌رود و چه این لوایح و چه نسخه‌های دیگری که از سوی غربی‌ها و به ویژه آمریکا برای کشور ما ارائه می‌شود نه تنها شفابخش نیست بلکه ساختمان سیستم حکومتی ما را نیز دچار مشکل می‌کند. 

وی با بیان اینکه توقف بررسی لوایح مرتبط با FATF  در مجمع تشخیص مصلحت نظام کار درستی است، افزود: اگر آقایان دولتی‌ها به دنبال این هستند که از دری که از سوی غربی‌ها نسخه شفابخشی برای ایران ارائه شود یک اشتباه بزرگ به شمار می‌رود.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس اظهار داشت: همه بسته‌های ارائه شده توسط آ‌مریکا و غرب دارای پیوست‌هایی است که این پیوست‌ها پیوست‌های برای ناامنی و استعمارگری است که در قالب بسته‌های حمایتی ارائه می‌شود و ما علاوه بر بسته‌ها باید به پیوست‌های این بسته‌ها توسط غرب نیز توجه داشته باشیم. 

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: دولت بار دیگر دارد اشتباهات قبلی خود در رابطه با برجام را در مورد FATF تکرار می‌کند و باید از این موضع خود عدول کند و اجازه دهند که مردم با نسخه مقاومت و ایستادگی به مسیر خود در مقابل آمریکا ادامه دهند. 

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان با بیان اینکه  تجربه برجام در ماجرای لوایح FATF در حال تکرار شدن است گفت: برجام چیزی برای ما نداشت و فقط نتیجه برجام این بود که ما توانمندی‌های خودمان را به حاشیه راندیم. 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *