logo
امروز : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/27 ] [ 13 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۲۲۳
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

حرکت اربعین خاری بر چشم دشمنان اسلام است/ جهانی شدن هشتک حب الحسین یجمعنا نشان داد که تمام نقشه‌های دشمن نقش برآب شده است

حرکت-اربعین-خاری-بر-چشم-دشمنان-اسلام-است-جهانی-شدن-هشتک-حب-الحسین-یجمعنا-نشان-داد-که-تمام-نقشه‌های-دشمن-نقش-برآب-شده-است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان‏ گفت: حرکت اربعین خاری بر چشم دشمنان اسلام است‏.

سردار جهانبخش کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به موضوع جهانی شدن هشتک حب الحسین یجمعنا اظهار کرد: دشمن از طریق رسانه ای و همچنین طرق مختلف می‌خواست مراسم اربعین امسال را به حاشیه بکشد و یا بتواند تاثیری هرچند اندک در این مراسم عظیم داشته باشد اما با هوشیاری ملت، دولت و هچنین مرجعیت در عراق این نقشه هماندد سایر توطئه‌ها خنثی شد.

وی با اشاره به اینکه دشمن تلاش زیادی کرده تا بین ملتهای ایران و عراق جدایی بیندازد، عنوان کرد: استقبال مثال زدنی عراقیها از ملت ایران بار دیگر نشان داد که هیچ کس قادر نیست بین دو ملت برادر ایران و عراق اختلاف بیندازد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه مقام معظم رهبری توصیف زیبایی در خصوص مراسم اربعین داشتند، خاطرنشان کرد: ایشان راهپیمایی عظیم مسلمانان در اربعین حسینی از کشورهای مختلف، فرقه‌های مختلف اسلام و حتی برخی ادیان دیگر را فریادی رسا و رسانه‌ای بی‌همتا در دنیای پیچیده تبلیغات و جهان پرهیاهوی بشریت امروز خواندند و فرمودند که شعار پرمعنای «الحُسین یجمعنا» یک حقیقت ناب است چرا که حسین این اجتماع بی‌نظیر را به‌راه انداخته است.

وی با ابراز خرسندی از جهانی شدن هشتک حب الحسین یجمعنا گفت: دشمنان زمانی از همین ابزارهای رسانه‌ای علیه اسلام بهره برداریهای زیادی می‌کرد اما اکنون جهانی شدن ترند حب الحسین یجمعنا همه اینها را در بهت حیرت برده و در مقابل این سیل خروشان دلداده حسینی حرفی برای گفتن نداشته و نخواهند داشت.

سردار کرمی با بیان اینکه حسین بن علی(ع) جهانی بوده و هر حرکتی که به نامش باشد نیز جهانی می‌شود، تصریح کرد: حرکت عظیم اربعین از عشق و ایمان سرچشمه گرفته و هر سال پرشکوه تر از سالهای قبل برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه امروز جوانان حسینی ما اجازه نمی‌دهند فضای مجازی جولانگاه دشمن باشد، بیان کرد: اربعین امروز خاری بر چشم صهیونیست‌ها، وهابیت و دیگر دشمنان است.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *