logo
امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/16 ] [ 2 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۲۱۶
از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان؛

برنامه های 13 آبان در زنجان تشریح شد/۱۳ آبان فرصت تبیین ارزش های نظام اسلامی

برنامه-های-13-آبان-در-زنجان-تشریح-شد-۱۳-آبان-فرصت-تبیین-ارزش-های-نظام-اسلامی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان برنامه های 13 آبان به عنوان روز استکبار ستیزی در زنجان را تشریح کرد.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام علی ناصر امروز  در نخستین جلسه هماهنگی برنامه های روز ۱۳ آبان اظهار داشت:ضروری است برنامه های یوم الله ۱۳ آبان ماه توسط ادارات کل استان به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارائه شود.

وی برضرورت برگزاری باشکوه این یوم الله تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط امروز کشور،حضور گسترده و باشکوه در این راهپیمایی ضروری است.

این مسئول بیان داشت: حضور مردم در صحنه های دفاع به ویژه یوم الله ها همواره موجب خشم دشمنان نظام اسلامی می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ضروری است به شاخصه های شکل گیری یوم الله ۱۳ آبان توجه ویژه ای شود، بیان داشت: ۱۳ آبان ماه فرصت  مطلوبی برای بیان و تبیین ارزش های نظام اسلامی است.

حجت الاسلام ناصر با اشاره به سه رخداد بسیار مهم این روز، گفت: ۱۳ آبان باید محور اندیشه استکبارستیزی بوده و  برنامه های محوری در این زمینه برگزار شود.

وی از برگزاری برنامه های 13 آبان در ۱۳ مسجد و ۱۳ مدرسه فعال استان زنجان خبرداد و گفت: این برنامه ها به صورت ویژه خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه برنامه های راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب باشد،افزود: توجه به این بیانیه ضروری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان‌ در زنجان، گفت: این راهپیمایی از چهارراه امیر کبیر تا آستان مقدس امامزداه سید ابراهیم (ع) از ساعت ۹:۳۰ برگزار می شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *