گروه:اقتصادي
ساعت :  ۰۹:۴۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ شناسه خبر : ۱۳۱۰۴
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان:
اجرای 238 پروژه از سوی بسیج سازندگی زنجان/ 8 گروه جهادی در اربعین به زائران خدمات رسانی می کنند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان گفت: در حال حاضر در مجموع 238 پروژه از سوی بسیج سازندگی استان اجرایی می شود.

فرهاد امندی امروز در گفت وگو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: در قالب طرح همبستگی ملی اطلاعات 179 واحد اخذ شده است و این واحدها احداث می شود.

وی با بیان اینکه 100 واحد مسکونی در قالب این طرح برای افراد محروم استان احداث می شود، افزود: این واحدها که در سیل اخیر آسیب دیده بود، از نو احداث می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه این 100 واحد در مرحله سفت کاری است، افزود: تلاش می شود تا در هفته بسیج این واحدها در استان به بهره برداری برسند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به فعالیت 160 گروه جهادی در ایام تابستان در استان زنجان،خاطرنشان کرد: در ایام پس از تابستان از ظرفیت بسیج محلات و اقشار استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

امندی با بیان اینکه 138 پروژه نیز در زمینه های تامین آب شرب کشاورزی، احداث درمانگاه،مسجد و سالن ورزشی در حال اجرا است، بیان داشت: در حال حاضر 238 پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی استان اجرایی می شود.

امندی با اشاره به حضور هشت گروه جهادی برای خدمات رسانی به زائران اربعین، تصریح کرد: این گروه ها در زمینه های توزیع آب معدنی، غذای گرم، پذیرایی و راهنمای از زائران خدمات رسانی می کنند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات