logo
امروز : پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/21 ] [ 7 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۰۶۱
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان:

9388 زائر اربعین توسط ناوگان حمل و نقل زنجان جابه جا شد

-9388-زائر-اربعین-توسط-ناوگان-حمل-و-نقل-زنجان-جابه-جا-شد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: تا 19 مهر ماه سال جاری در مجموع 9 هزار و ۳۸۸ مسافر از دو مرز خسروی و مهران جا به جا شدند.

به گزارش موج رسا; مدقالچی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از۱۰مهر ماه سال جاری تا 19 مهر، ۳۲۵سفر از مرز مهران انجام شده است.

وی با بیان اینکه 9 هزار و ۱۱۸ مسافر در این ایام جابه جا شده اند، تصریح کرد: زائران برای شرکت در راهپیمایی اربعین از این مرز عبور کرده اند.

این مسئول با اشاره به انجام 12 سفر از مرز خسروی،تصریح کرد: تا کنون ۲۷۱ مسافر جابه جا شدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه تا کنون ۳۳۷ سفر از دو مرز ثبت شده است، افزود: در مجموع 9 هزار و ۳۸۸ مسافر جابه جا شدند.

مدقالچی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری مراسم موتورسواران قانونمند باحضور بیش از 100 موتورسوار در زنجان، بیان داشت: به تمامی شرکت  کنندگان و موتور سواران قانونمند کلاه ایمنی اهدا شد.

وی با بیان اینکه ستاد اربعین استان درحوزه حمل و نقل مسافری از 17 مهر ماه فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: مرز خروجی زائران زنجانی مرز خسروی است.

این مسئول با اشاره به اینکه ساعت کاری این مرز از 7 صبح تا 19 بعدظهر است، بیان داشت: اتوبوس های وی آی پی 25نفره 170هزار تومان، اتوبوس کلاسیک 30 نفره 130 هزار تومان و اتوبوس عادی نیز 100 هزار تومان است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *