گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۲:۵۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ شناسه خبر : ۱۳۰۳۹
مدیر امور منابع آب شرکت آب منطقه‌ای شهرستان زنجان:
گشت‌های بازرسی عرصه را برای فعالیت حفاران غیرمجاز چاه تنگ کرده است

مدیر امور منابع آب شرکت آب منطقه‌ای شهرستان زنجان با اشاره به افزایش نظارت بر منابع آب استان در دشت‌ها گفت: افزایش فعالیت گشتها در دشتها عرضه برای حفاران غیرمجاز تنگ شده است.

محمود سرمستی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به عملکرد امورمنابع آب در بحث احیاء و تعادل بخشی منابع اب در زنجان اظهار کرد: با توجه به حضور اکیپ‌های گشت در دشت سلطانیه و اطراف آن، عرصه را بر حفاران غیر مجاز تنگ کرده ایم و از سال قبل تاکنون به جرات می‌توان گفت، اکثر دستگاههای حفاری غیرمجاز با همکاری نیروی انتظامی توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.

سرمستی عنوان کرد: با توجه به اصلاح، نصب منصوبات دو حلقه چاه با هماهنگی خود متقاضیان و پس از اخذ تعهد محضری مقرر شد، این دوحلقه چاه آبانماه توسط خود کشاورزان پر شود، که با این اقدامات آب قابل توجهی برای سفره محفوظ خواهدشد.

وی به آماده بودن حکم انسداد سه حلقه چاه در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و تصریح کرد: از آبانماه عملیات انسداد این چاهها با جدیت انجام خواهد شد و خواستار همکاری نیروی محترم انتظامی در تامین امنیت و حمایت دستگاههای عضو هستیم.

مدیرامورمنابع آب شهرستان زنجان به آزاد سازی سه کیلومتر از رودخانه بوئین در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و افزود: این امور از هفته آینده بحث آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها و سیلابها را با شدت شروع خواهد کرد و از دستگاههای متولی درخواست همکاری در تامین ماشین آلات کرد.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
1 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات