logo
امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۱
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/7 ] [ 15 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۰۲۵

نیروهای انتظامی حافظان مرزهای جغرافیایی و اخلاقی جامعه

نیروهای-انتظامی-حافظان-مرزهای-جغرافیایی-و-اخلاقی-جامعه

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: نیروهای انتظامی را حافظان مرزهای جغرافیایی و اخلاقی جامعه محسوب می شوند.

به گزارش موج رسا; همزمان با هفته ناجا، مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی ضمن تبریک این هفته، با فرمانده انتظامی استان گفتگو و از خدمات این نیرو در برقراری نظم و امنیت در جامعه قدردانی کرد.

لطیفی در این دیدار نیروهای انتظامی را حافظان مرزهای جغرافیایی و اخلاقی جامعه دانست و افزود: کارکنان خدوم این نیرو، برای حفظ امنیت و آرامش جامعه از جان، رفاه و حتی خانواده خود گذشته اند و شبانه روز مشغول انجام وظایف خطیرشان هستند.

وی با اشاره به اینکه ناجا و رسانه ملی مفتخرند که بصورت مستقیم تحت امر رهبر معظم انقلاب فعالیت می کنند تصریح کرد: همراهی بیشتر رسانه با نیروی انتظامی نقش موثری در تنویر افکار عمومی، آشنایی بیشتر مردم با قانون و نهایتا کاهش هزینه های عملیاتی ناجا خواهد داشت.

لطیفی ضرورت تعامل و همکاری بیش از پیش این دو نهاد را خاطرنشان کرد و اظهار داشت : تشکیل کمیته های مشترک برای همکاری‌های جدید وهم افزایی بیشتر قطعا می تواند در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش آگاهی های عمومی وتزریق آرامش روحی وروانی وتبیین امنیت بی بدیل موجوددر بطن جامعه اثرگذار باشد .

رئیس رسانه استانی با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در خصوص همکاری و همراهی بیشتر رسانه با نیروی انتظامی اعلام آمادگی کرد.

فرمانده انتظامی استان زنجان هم در این دیدار با قدردانی از صداوسیما برای انعکاس عملکرد پلیس، رسانه ملی را خط مقدم مقابله با تلاش دشمن برای تغییر باورها و رسوخ در خانواده ها بمنظور کمرنگ کردن ارزشها دانست.

سردار جهانبخش افزود: نقش صدا و سیما در ایجاد احساس امنیت، کمتر از پلیس نیست و صدا و سیما با تهیه و پخش گزارش های به موقع نقش مهمی در کنترل بحران ها و تامین امنیت داشته و دارد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به ولایتمداری و دینداری مردم استان تصریح کرد: خوشبختانه به برکت اعتقاد ریشه دار مردم استان به اهل بیت(ع) زنجان در زمره امن ترین استان های کشور است و تنها شاخصه منفی استان میزان تلفات حوادث جاده ای است که امیدواریم با تعامل بیشتر با رسانه استانی این مشکل نیز مرتفع شود.

 در پایان این دیدار تفاهم نامه همکاری دو نهاد به امضاء طرفین رسید تا راه برای تولیدات مشترک رسانه ای بازتر شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *