گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۴:۰۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ شناسه خبر : ۱۲۹۵۱
رئیس کل دادگستری استان زنجان در بازدید سرزده از پلیس فتا:

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: اقتدار دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ضامن ایجاد امنیت و آسایش در جامعه است.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در حاشیه  بازدید سرزده از پلیس فتای زنجان که فرمانده انتظامی استان ، دادستان زنجان و رییس پلیس فتا حضور  داشتند ، ضمن تبریک هفته ناجا و خدا قوت به فرماندهی انتظامی استان و تمامی حافظان نظم و امنیت اظهار کرد: پلیس استان از جمله پلیس های موفق در کلیه حوزها بالخصوص در کشفیات استانی و ملی  در سطح کشور می باشد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی برتجهیز شدن پلیس فتا  به تکنولوژیهای مدرن  و افزایش دانش روز در حوزه سایبری تأکید کرد و افزود: توجه بر این موضوع در  انجام مأموریتها و خروجی کار اثر گذار خواهد بود.

رئیس  شورای قضایی استان زنجان بیان کرد: همکاری و تعامل مضاعف  بین مجموعه دستگاه قضایی و نیروی انتظامی  در اجرای قوانین و مقررات بسیار ارزشمند خواهد بود.

صادقی نیارکی در ادامه خاطرنشان کرد: اقتدار دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در برخورد با مرتکبین جرایم و افراد هنجار شکن  با اجرای قوانین و مقررات  ضامن ایجاد  امنیت و آسایش درجامعه خواهد بود و لذا توجه با این مقوله نیز بایستی بیش از پیش مورد اهتمام  قرار بگیر.

لازم به ذکر است رییس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان از بخشهای مختلف پلیس  فتا بازدید بعمل آوردند..

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
7 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات