logo
امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸
امام حسين (ع) : «گريه از ترس خدا، باعث نجات از آتش جهنّم است». (مستدرك الوسائل، ج ۱۱ ص ۲۴۵ )
[ 2020/10/1 ] [ 13 صفر 1442 ]

کتابرسان‌های سیار در مناطق روستایی، کودکان و نوجوانان را استعدادیابی می‌کنند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با اشاره به کتابرسان‌های سیار مستقر در مراکز کانون در شهرستان‌ها گفت: این کتابرسان‌ها روستاهای تا شعاع 40 کیلومتری آن شهر را مورد بررسی و شناسایی قرار داده و با حضور در روستاها در کنار معرفی کتاب و سایر فعالیت‌های فرهنگی به استعدادیابی کودکان و نوجوانان در بخش‌های فرهنگی و هنری نیز می‌پردازند.

دوره مربیگری استعدادیابی سنین پایه کوهنوردی کشور به میزبانی زنجان برگزار می‌شود

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان گفت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته از سوی این هیات، دوره مربیگری استعدادیابی سنین پایه در بخش آقایان و بانوان به میزبانی زنجان در حال برگزاری است.

9 محصول فناورانه استان زنجان رونمایی شد/ تامین ساختمان، مشکل اصلی پارک علم و فناوری

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: 9 محصول فناورانه و دانش بنیان که توسط شرکت‌های استان زنجان تولید شده و در مجموع بیش از 300 شغل ایجاد کرده است، رونمایی شد.

ورزش و جوانان باشگاه‌داران را برای دریافت تسهیلات کرونایی به بانک‌ها معرفی کند/ بانک‌ها موظف‌ به اجرای ابلاغیه هستند

دبیرکمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان با اشاره به ارائه وام به باشگاه‌داران در استان زنجان گفت: ورزش و جوانان باید باشگاه‌داران را برای دریافت تسهیلات کرونایی به بانک‌ها معرفی کند.

تعطیلی ایام کرونا، باشگاه‌های ورزشی را با ضررهای زیادی مواجه کرد

رئیس هیات کشتی استان زنجان گفت: تعطیلی ایام کرونا، باشگاه‌های ورزشی از جمله کشتی را با ضررهای زیادی مواجه کرده و با توجه به اینکه کرونا، بیماری ناشناخته‌ای است که روزبه‌روز هم پیشرفته و پیچیده‌تر می‌شود و حتی پزشکان نیز در درمان آن معطل مانده‌اند، مشخص نیست این تعطیلات تا چه زمانی ادامه داشته باشد که باشگاه‌ها را سر در گم می‌کند.

فعالیت جدی حدود ۷ مجموعه در تولید واکسن کرونا در کشور/ نیتی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ندارم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص حرف و حدیث‌های مطرح شده مبنی بر حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ گفت: اهل سیاسی کاری نیستم و نیتی در این باره ندارم.

پایانه صادراتی فرش در زنجان راه‌اندازی می‌شود

استاندار زنجان با بیان اینکه فرش، یکی از محورهای نقشه راه توسعه استان زنجان است، گفت: زنجان به‌رغم کیفیت، مهارت و تنوع بسیار مطلوب در تولید فرش دستبافت، هیچ‌گاه نتوانسته بود جایگاه مستقیمی در صادرات این محصول داشته باشد اما با پیگیری‌های انجام‌شده در آینده نزدیک، یکی از بزرگترین پایانه‌های صادراتی فرش در این استان راه‌اندازی می‌شود.

مادر امیرحسین مرادی بعد از خودکشی همسرش: فشارهای خارجی ما را مضطرب کرد!

طبق گفته مادر امیرحسین مرادی به امتداد طی این مدت فشار زیادی بر خانواده آنها بوده است. از سویی تماس هایی از خارج از کشور داشتند که اگر در خصوص پرونده پسرتان پیش از این سکوت کنید، او نیز اعدام خواهد شد!»

63 حلقه چاه غیرمجاز در استان زنجان مسدود شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان با اشاره به انسداد چاه‌های غیرمجاز در استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تا به امروز 63 حلقه چاه غیرمجاز در استان زنجان مسدود شد.

ارزش واردات استان زنجان 32 درصد کاهش یافت

مدیرکل گمرک استان زنجان با اشاره به تجارت خارجی این استان طی 6 ماهه اول سال جاری گفت: ارزش واردات استان طی این مدت بیش از 120 میلیون و 710 هزار دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 32 درصد کاهش یافته است.

کُشتی زنجان در خاک اسپانسر نشست/ آزادکاران بدون حمایت مالی راهی لیگ برتر می‌شوند

تیم کشتی استان زنجان طی روزهای چهارنشبه تا جمعه (9 تا 11 مهرماه) در حالی در مسابقات لیگ برتر کشور، شرکت می‌کند که متاسفانه هیچ حامی مالی نداشته و به‌رغم حضور قهرمانان شاخص در این تیم، حمایتی از آن نمی‌شود و کشتی‌گیران فقط از روی علاقه و با نام تیم شهدای زنجان در مسابقات شرکت می‌کنند.