logo
امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۳
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/12 ] [ 20 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۸۰۹

وزیر کشور باید پاسخگوی حذف کلمه شهید از کوچه ها باشد/بی تفاوتی نسبت به شهدا قابل بخشش نیست

وزیر-کشور-باید-پاسخگوی-حذف-کلمه-شهید-از-کوچه-ها-باشد-بی-تفاوتی-نسبت-به-شهدا-قابل-بخشش-نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مسئولان کشوری و آقای وزیر در خصوص حذف کلمه شهید از کوچه ها به مجلس توضیح داده و پاسخگوی اذهان عمومی باشد.

احمد بیگدلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: اگر حذف کلمه شهید از کوچه ها کار عمدی نباشد،یک نوع بی تفاوتی نسبت به شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت محسوب می شود.

وی با بیان اینکه این بی تفاوتی قابل بخشش نیست، افزود: مسئولان استانی و کشوری باید به این موضوع ورود جدی داشته باشند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ارائه تذکر کتبی به وزیر کشور خبر داد و گفت: افرادی که این چین اقداماتی را انجام داده اند باید تذکر جدی گرفته و برخورد لازم انجام شود.

بیگدلی خاطرنشان کرد: هرگز از کنار این موضوع به آسانی رد نمی شویم و اگر مسئولان برخورد و تذکری انجام در این خصوص ارائه نکنند، مجلس شورای اسلامی به این موضوع ورود جدی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه باید مسئولان کشوری و آقای وزیر در این خصوص به مجلس توضیح دهد،افزود: شهید یک اسم نیست و فرهنگ نظام اسلامی را شکل داده است.

این نماینده خاطرنشان کرد: حذف کلمه شهید از کوچه ها در واقع بی تفاوتی به هشت سال تاریخ افتخار آمیز این کشور است که نباید از آن گذشت.

بیگدلی تصریح کرد: این نوع اقدامات بی حرمتی و بی تفاوتی نسبت به خانواده شهدا و ایثارگران است و هیچ قشری چنین اقداماتی را بر نمی تابد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *