گروه:سیاسی
ساعت :  ۰۸:۴۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ شناسه خبر : ۱۲۸۰۹
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مسئولان کشوری و آقای وزیر در خصوص حذف کلمه شهید از کوچه ها به مجلس توضیح داده و پاسخگوی اذهان عمومی باشد.

احمد بیگدلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: اگر حذف کلمه شهید از کوچه ها کار عمدی نباشد،یک نوع بی تفاوتی نسبت به شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت محسوب می شود.

وی با بیان اینکه این بی تفاوتی قابل بخشش نیست، افزود: مسئولان استانی و کشوری باید به این موضوع ورود جدی داشته باشند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ارائه تذکر کتبی به وزیر کشور خبر داد و گفت: افرادی که این چین اقداماتی را انجام داده اند باید تذکر جدی گرفته و برخورد لازم انجام شود.

بیگدلی خاطرنشان کرد: هرگز از کنار این موضوع به آسانی رد نمی شویم و اگر مسئولان برخورد و تذکری انجام در این خصوص ارائه نکنند، مجلس شورای اسلامی به این موضوع ورود جدی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه باید مسئولان کشوری و آقای وزیر در این خصوص به مجلس توضیح دهد،افزود: شهید یک اسم نیست و فرهنگ نظام اسلامی را شکل داده است.

این نماینده خاطرنشان کرد: حذف کلمه شهید از کوچه ها در واقع بی تفاوتی به هشت سال تاریخ افتخار آمیز این کشور است که نباید از آن گذشت.

بیگدلی تصریح کرد: این نوع اقدامات بی حرمتی و بی تفاوتی نسبت به خانواده شهدا و ایثارگران است و هیچ قشری چنین اقداماتی را بر نمی تابد.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
7 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات