logo
امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۴:۳۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/28 ] [ 6 رمضان 1444 ]
شناسه خبر : ۱۲۷۵۸
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبرداد

برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان زنجان/دهمین نمایشگاه کتاب در مراحل آماده سازی است

برگزاری-نمایشگاه-مطبوعات-و-رسانه-های-استان-زنجان-دهمین-نمایشگاه-کتاب-در-مراحل-آماده-سازی-است

معاون فرهنگی و رسانه ‌ای اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در کنار برگزاری نمایشگاه کتاب زنجان،نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها نیز برگزار می شود.

 ابراهیم قاسمی امروز در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا;اظهار داشت: تلاش داریم دهمین نمایشگاه بزرگ ناشران کتاب آبان ماه سال جاری در زنجان برگزار شود.

وی با بیان اینکه هنوز نتایج نهایی برگزاری این نمایشگاه ارائه نشده است،بیان داشت: مکاتباتی با مرکز برای برگزاری نمایشگاه کتاب و چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان زنجان انجام شده است.

این مسئول بیان داشت: تلاش می شود ناشران برجسته کشوری در این نمایشگاه حضور به هم رسانند و مردم از برگزاری آن حداکثر رضایت را داشته باشند.

معاون فرهنگی و رسانه ‌ای اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه کیفی سازی نمایشگاه امسال مورد توجه قرار می گیرد، افزود: علاقه مندان می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

قاسمی با بیان اینکه در صورت تایید برگزاری نمایشگاه مطبوعات فراخوان آن ارائه می شود، تصریح کرد: اصحاب مطبوعات و رسانه های استان می توانند در این نمایشگاه دستاوردهای خود را ارائه کنند.

وی خاطرنشان کرد: آشتی دادن مردم با کتاب از طریق برگزاری چنین نمایشگاه هایی امکان پذیر است که امسال نیز زنجان میزبان برگزاری آن می شود.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر