گروه:اجتماعی
ساعت :  ۰۹:۲۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ شناسه خبر : ۱۲۷۰۶
با اختصاص 1400 میلیارد ریال محقق شد؛

مدیرکل اجتماعی  و فرهنگی استانداری زنجان گفت: با اختصاص 1400 میلیارد ریال،87 پروژه در زمینه کنترل آسیب های اجتماعی در زنجان اجرایی شده است.

مسیح الله سلطانی امروز در گفت و گو با خبرنگا رموج رسا; اظهار داشت: کل اعتبارات تخصیص یافته به استان زنجان در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در سال گذشته از اعتبارات استانی یک هزار و 400 میلیارد ریال بود.

وی با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی برای این بخش یک هزار و 200 میلیارد ریال بود، افزود: سهم استان از تفاهم نامه های ما بین سازمان امور اجتماعی کشور با سایر وزارتخانه ها که به دستگاه های استان ابلاغ شده است، 12 میلیارد و 735میلیون ریال بود.

این مسئول تصریح کرد: سهم استان در حوزه افزایش نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی 38 میلیارد و 657 میلیون ریال بوده که با انعقاد 36 تفاهم نامه استانی و شش تفاهم نامه ملی در قالب 87 پروژه اجرایی شد.

مدیرکل اجتماعی  و فرهنگی استانداری زنجان با اشاره به اینکه در قالب این پروژه ها یک هزار و 143 برنامه توسط دستگاه های مختلف اجرایی شد، بیان داشت: 20 میلیارد و 630 میلیون ریال شامل 55 درصد در حوزه آموزش هزینه شد.

سلطانی ادامه داد: 12 میلیارد و 735 میلیون ریال معادل 32 درصد این اعتبارات در حوزه تجهیز فضاهای اجتماعی و فرهنگی محلات حاشیه نشین استان هزینه شد.

وی بیان داشت: 4 میلیارد ریال نیز که شامل 10 درصد این مبلغ می شود در حوزه حمایت از سازمان های مردم نهاد،خیریه ها و مشارکت های اجتماعی هزینه شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: 800 میلیون ریال شامل دو درصد این مبلغ در حوزه نظارت،پایش و ارزیابی هزینه شد.

مدیرکل اجتماعی  و فرهنگی استانداری زنجان گفت:  400 میلیون ریال معادل یک درصد این مبلغ در حوزه پژوهش و نظر سنجی هزینه شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
1 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات