گروه:اجتماعی
ساعت :  ۰۸:۴۵ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ شناسه خبر : ۱۲۶۴۱
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خبرداد
ارائه طرح برخورداری جانبازان بالای 70 درصد از مزایای شاهد به مجلس

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع خدمات ‌رساني به جانبازان بالای 70 درصد جانبازي و برخورداری خانواده‌ آن‌ ها از مزاياي خانواده‌ هاي شاهد به مجلس ارائه می شود.

احمد بیگدلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اصلاح قانون خدمات و مدیریت کشوری را بررسی می کند.

وی از اصلاح قانون برنامه ششم در مورد ایثارگران به عنوان یکی از ماموریت های این کمیسیون خبرداد و گفت: با حضور اعضای این کمیسیون موارد بررسی و در صورت نهایی شدن ارائه می شود.

این نماینده خاطرنشان کرد: ماموریت به تحصیل فرزندان جانبازان از دیگر برنامه های مورد بررسی در این کمیسیون است که در صورت نهایی شدن به صحن علنی ارائه می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: شمولیت تعریف خانواده شاهد در مورد جانبازان 70 درصد و خانواده آنان از سوی کمیسیون اجتماعی در حال بررسی است.

بیگدلی با بیان اینکه این طرح در قالب کمیسیون مشترک بررسی می شود، ادامه داد:10 نفر از اعضای کمیته اجتماعی عضو این کمیسیون مشترک هستند.

وی بیان داشت: شمولیت تعریف خانواده شاهد در مورد جانبازان 70 درصد نیز اصلاح و طرح نهایی آن به مجلس ارائه می شود.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
7 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات