گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۱:۰۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ شناسه خبر : ۱۲۶۲۳
در جلسه ستاد اربعین زنجان مطرح شد؛
فعالیت ۲۰ موکب زنجان در اربعین/مرز خسروی برای خروج زائران تعریف شده است

مدیرکل سیاسی _امنیتی استاندار زنجان از فعالیت ۲۰ موکب در ایام اربعین خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۳ موکب مربوط به شهرستان زنجان است.

به گزارش موج رسا; "ترخوانی" امروز در جلسه ستاد اربعین استان زنجان،اظهارداشت: تا کنون ۴ هزار و ۷۱۳ نفر در سامانه سماح برای شرکت در مراسم اربعین ثبت نام کرده اند.

وی افزود: مرز خسروی برای خروج زائران تعریف شده است و امسال در سامرا موکبی از استان زنجان فعالیت نمی کند.
این مسئول خاطرنشان کرد: برای جذب کمک های مردمی نیز نامه ای به دستگاه های ذیربط ارسال شده است.
مدیرکل سیاسی _امنیتی استاندار زنجان از فعالیت ۲۰ موکب در ایام اربعین خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۳ موکب مربوط به شهرستان زنجان است.
"رضا عسگری" فرماندار زنجان در ادامه این جلسه اظهار داشت: در سنوات گذشته شهرداری به صورت ویژه اعتباراتی در اختیار ستاد قرار می داد که شهرداری پیشنهادی مبنی بر راه اندازی موکب جداگانه داده است.
" فتحی"فرماندار ایجرود در ادامه این جلسه اظهارداشت: مسیر شهرستان ایجرود در سه راهی سعید آباد حدافاصل زنجان_بیجار محل تجمع زائران است که ضروری است خدمات رسانی به زائران انجام شود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان در ادامه این جلسه اظهارداشت: از سازمان راهداری کشور شیوه نامه ای به سراسر استان ها ابلاغ شده است.
وی با اشاره به پیش بینی تردد دو میلیون نفر برای سفر به عراق،بیان داشت:ساعت فعالیت مرز خسروی از هفت صبح تا ۱۹ بعدظهر است.
این مسئول خاطرنشان کرد : این طرح از ۱۷ مهر تا سوم آبان پیش بینی شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان در ادامه این جلسه اظهارداشت: ۴ تا ۶ امبولانس و اتوبوس امبولانس اعزام می شود.
قزلباش ادامه داد: گروه های متعدد پزشکی نیز در این ایام با همکاری دانشگاه علوم پزشکی به این مناطق اعزام می شوند.
وی تصریح کرد: اورژانس هوایی در آماده باش خواهد بود و برای روز اربعین نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات