logo
امروز : یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/9 ] [ 26 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۵۰۷
رئیس کل دادگستری استان زنجان:

دستگاه قضایی با اولویت و قدرت پیگیر مشکلات کارگران خواهد بود

دستگاه-قضایی-با-اولویت-و-قدرت-پیگیر-مشکلات-کارگران-خواهد-بود

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی با اولویت و قدرت پیگیر مشکلات کارگران خواهد بود.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام و المسلمین  اسماعیل صادقی نیارکی با اعلام این خبر اظهار کرد: در جریان سفر رییس قوه قضاییه به زنجان تعدادی از کارگران یکی از کارخانجات زنجان به خاطر برخی مشکلات در خواست ملاقات با آیت الله رئیسی  را داشتند  که  در نهایت این دیدار در یک محیطی صمیمی برگزار و نماینده کارگران به بیان مشکلات پرداخت و سپس رییس قوه قضاییه مطالبی در خصوص پیگیری و حل مشکلات ارائه نمودند .

رئیس کل دادگستری استان  درهمین راستا تصریح کرد: دستگاه قضایی استان با قدرت  پیگیریهای لازم  برای  حل مشکلات کارگران را انجام خواهد داد.

 رئیس شورای قضایی استان بیان کرد: ما پیگیر مطالبات  به حق کارگران خواهیم بود و کارگران مطمئن باشند مسائل و مشکلات آنان با  جدیت پیگیری و در صدد حل آن  خواهیم بود.

 وی افزود: دستگاه قضایی در راستای احقاق حقوق کارگران زحمتکش با قوت و جدیت پیگیر مشکلاتشان خواهد بود چرا که  ادامه این روند زمینه  بیکاری حجم سنگینی از کارگران را در پی خواهد داشت که رفع این مشکل به تصمیم عاجل نیاز دارد.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: قشر کارگر  نباید دغدغه امنیت شغلی داشته باشد چرا که وجود این مسائل در تأمین معیشت زندگی و  حوزه کاری  آنها تاثیر بسزایی  خواهد گذاشت.

وی در پایان افزود: در راستای کسب  اطلاعات  بیشتر از مشکلات کارگران یکی از کارخانجات زنجان با حضور تیمی از مرکز رسانه روز جمعه  گزارش کاملی از این مجموعه تهیه  و جهت بررسی و حل مشکلات به قوه قضاییه ارسال شد .

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *