logo
امروز : یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/9 ] [ 26 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۴۷۲
رئیس قوه قضائیه:

از تخلفات آشکار نباید گذشت کرد

-از-تخلفات-آشکار-نباید-گذشت-کرد

رئیس قوه قضائیه گفت:نسبت به کسانی که تخلف آشکار از قانون کرده اند نباید گذشت کرد.

به گزارش موج رسا; آیت الله ابراهیم رئیسی امروز در شورای حفظ حقوق بیت المال استان زنجان با تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع)،اظهار داشت: گاهی وظیفه ای به هر دلیلی در زمان خود اجرا نمی شود که این موضوع قابل تعقیب است چرا که موجب خسارت به جامعه می شود.

وی افزود: مدیران گذشته و حال که وظایف خود را انجام نداده اند باید پاسخگوی ترک فعل خود باشند.

رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: پرداخت هزینه دادرسی قانون است و می توان دستگاهی را که با کمبود اعتبارات مواجه است، بدهکار کرد.

آیت الله رئیسی بیان داشت: دستگاه باید تلاش کند تا بعد از این تعرضی نسبت به بیت المال نشده و تخلفی انجام نشود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر مسئولان قضایی استان و دستگاه مربوطه باید نماینده وزیر نیز مشخص شود تا در زمان مشخص مسائل مطرح شده در جلسه امروز زنجان بررسی و حل شود.

این مقام عالی قضایی ادامه داد: نسبت به کسانی که تخلف آشکار از قانون کرده اند نباید گذشت کرد.

رئیس قوه قضائیه بیان داشت:  موضوع محیط زیست مطرح شده در جلسه اگر با حکم دیوان عدالت اداری مشخص می شود ،پیگیری شود ،این موضوع محیط زیست مردم را به خطر می اندازد که باید مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله رئیسی در خصوص پروژه گاوازنگ زنجان هم برضرورت استفاده از طرح دارای پشتوانه قانونی تاکید کرد و گفت: باید طرح ارائه شده با بررسی همه جوانب اجرایی شود.

وی اجرای طرح های گردشگری را برای توسعه هر استانی مهم ارزیابی کرد و گفت: مشکلات مطرح شده قابل اقدام است و باید طرح اجرایی باید جامعیت لازم را داشته باشد.

این مقام عالی قضایی گفت: ظرف یک ماه آینده باید مشکلات طرح بررسی و حل شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *