گروه:سیاسی
ساعت :  ۰۸:۳۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ شناسه خبر : ۱۲۴۵۹
رئیس قوه قضاییه وارد استان زنجان شد+ برنامه ها

رئیس قوه قضاییه لحظاتی پیش در راس یک هیئت عالی قضایی وارد استان زنجان شد.

به گزارش موج رسا; آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در راس یک هیئت عالی قضایی لحظاتی پیش وارد فرودگاه زنجان شد.

وی بعد از استقبال مسئولان استان و مصاحبه با خبرنگاران در فرودگاه زنجان به سالن نور در شهر زنجان رفته در جمع علما، روحانیون، نخبگان و برگزیدگان استان زنجان سخنرانی خواهد کرد.

رئیس دستگاه قضا جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان زنجان و دیدار با قضات وکارکنان دستگاه قضایی این استان به زنجان سفر کرده است.

گفتنی است که تیم های کارشناسی و ارزیابی از چند روز پیش برای بررسی آخرین مسائل و تهیه گزارش های کارشناسی در استان حضور یافته اند و معاونان قوه قضاییه نیز با عزیمت به شهرستانهای استان ضمن بررسی آخرین وضعیت قضایی شهرستانها، گزارش آن را به رئیس قوه قضاییه ارائه خواهند کرد.

حضور در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال و شورای اداری استان و حضور در جمع قضات استان نیز در دستور کار قرار داشته و در پایان این سفر ، رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای قضایی استان زنجان شرکت کرده و مسائل قضایی استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

مصاحبه مطبوعاتی آیت الله رئیسی نیز پنجشنبه شب بعد از اتمام جلسات خواهد بود.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات