logo
امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/11 ] [ 21 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۲۹۳

اختصاص رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزهای کشور/ با هماهنگی‌های انجام شده انتخابات باشکوهی را خواهیم داشت

اختصاص-رقم-قابل-توجهی-از-صندوق-توسعه-ملی-برای-تجهیز-مرزهای-کشور-با-هماهنگی‌های-انجام-شده-انتخابات-باشکوهی-را-خواهیم-داشت

وزیر کشور از اختصاص رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزهای کشور گفت: در حال حاضر امنیت کامل در مرزهای کشور حاکم است.

به گزارش موج رسا; عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه توفیق شد در هفته دولت در خدمت مردم زنجان باشیم، اظهار کرد: جلساتی در این سفر داریم و تمامی اقداماتی که تا به امروز در سطح استان انجام شده را مرور می کنیم و موارد مورد نیاز برای ارجاع به دولت را انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: برنامه بازدیدی از پروژه های مختلف در سطح استان نیز داریم و با هماهنگی هایی که بین مسئولان انجام خواهد شد تا بتوانیم گامهای بلند و مهمتری را برداریم.

وزیر کشور در ادامه با اشاره به وضعیت امنیت مرزهای کشور عنوان کرد: وضعیت امنیت در مرزهای کشور در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و در شرق کشور نیز این تسلط و رصد مستمر و دائمی را در مرزهایمان داریم.

وی با بیان اینکه  در مرزهای شرقی مان با کشور افغانستان و پاکستان با ضعف کنترل مرزی از طریق کشورهای همسایه مواجه هستیم، عنوان کرد: زحمت اصلی این کار به دوش ایران بوده که شکر خدا نیروهای خوب ما در ناجا، سپاه و ارتش وظیفه خودشان را به خوبی انجام می دهند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه اخیرا هم به دستور و تاکید مقام معظم رهبری قرار است یک رقم قابل توجهی را از صندوق توسعه برای تجهیز مرزها هزینه کنیم، خاطرنشان کرد: در غرب کشور نیز وضعیت همین گونه بوده و مشکل خاصی نداریم.

وی ادامه داد: همکاری ما با کشور عراق همکاری بسیاری خوبی بوده و با ترکیه نیز وضعیت مرزهایمان خوب است و به لطف خداوند ما مشکل خاصی در مرزها نداریم و ان شاالله اربعین را با هماهنگی های انجام شده با عراق در صحت و سلامت برگزار کنیم.

وزیر کشور افزود: امسال مرز خسروی نیز اضافه می شود و با برنامه ریزی انجام شده 4 مرز را در برنامه اربعین داریم تا مردم بتوانند با خیال راحت در مراسم اربعین شرکت داشته باشند.

وی در مورد برنامه های انتخابات نیز خاطرنشان کرد: برنامه انتخابات را از چند ماه قبل شروع کردیم و الحمدلله تمام تمهیدات فراهم است و هماهنگی لازم بین دستگاه نظارتی انجام شده و امنیت که برعهده ناجا، سپاه و نیروهای اطلاعات و ... می باشد نیز با هماهنگی لازم انجام می شود و این آمادگی را داریم که امسال انتخابات با شکوهی را داشته باشیم.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *