گروه:ورزشي
ساعت :  ۱۱:۱۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ شناسه خبر : ۱۲۲۷۸
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:
تکمیل پروژه ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان نیازمند 20 میلیارد اعتبار است

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: تکمیل پروژه ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان نیازمند 20 میلیارد تومان اعتبار است.

علی خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; بااشاره به پروژه نیمه تمام ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان اظهار کرد: این پروژه طی سالیان گذشته به دلیل کمبود اعتبار نیمه تمام مانده است.

وی با بیان اینکه تمام تلاش‌مان را برای بهره برداری این پروژه به کار گرفتیم، خاطرنشان کرد: این پروژه در صورت بهره برداری ظرفیت خوبی برای رشد فوتبال و ورزش زنجان خواهد بود.

خلیلی بیان اینکه در صورت تامین اعتبار این پروژه امسال به بهره برداری خواهد رسید، ابراز کرد: عدم تامین اعتبارات این پروژه را تا این مدت نیمه تمام گذاشته است. به طور یقین اگر اعتبار تامین نشود، افتتاحی هم در کار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه امسال اعتباری برای این پروژه پیش بینی شده است، گفت: اگر این اعتبارات تخصیص یابد، امسال این پروژه را به اتمام خواهیم رساند که در این راستا قرار است جلسه را با استاندار زنجان داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اکنون این پروژه نزدیک 85 درصد پیشرفت دارد، تصریح کرد: 20 میلیارد نیز برای افتتاح این پروژه اعتبار نیاز است که در صورت تامین افتتاح آن میسر خواهد شد.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
6 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات