logo
امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/11 ] [ 28 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۲۶۰
همزمان با هفته دولت؛

52 پروژه کشاورزی در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

52-پروژه-کشاورزی-در-استان-زنجان-به-بهره‌برداری-می‌رسد

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به برنامه های جهادکشاورزی در هفته دولت گفت: همزمان با هفته دولت 52 پروژه در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش موج رسا; جواد تاراسی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح پروژههای جهادکشاورزی در هفته دولت اظهار کرد: در این هفته 52 پروژه کشاورزی با اعتباری بالغ بر 198 میلیارد و 272 میلیون ریال به بهرهبرداری می رسد.

وی تصریح کرد: افتتاح این تعداد پروژه اشتغالزایی و تثبیت اشتغال بیش از 500 نفر در این بخش را به دنبال دارد.

بیشتر بخوانید:

مصرف آب در بخش کشاورزی باید مدیریت شود

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه 36 پروژه از مجموع پروژه‌های قابل افتتاح مربوط به حوزه آب و خاک است عنوان کرد: 14 پروژه آبیاری تحت فشار، 16 پروژه لوله‌گذاری و احداث کانال و 6 پروژه احیا و مرمت قنات بوده که در این هفته افتتاح میشود.

وی میزان سرمایه‌گذاری انجام شده برای پروژه‌های آب و خاک را 82 میلیارد و 872 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: افتتاح 36 پروژه آب و خاک در استان زنجان تثبیت اشتغال 423 نفر را به همراه دارد.

تاراسی با اشاره به افتتاح 4 پروژه احداث گلخانه در زنجان افزود: برای احداث این چهار پروژه  اعتباری بالغ بر 20 میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین 7 پروژه در حوزه امور دام با سرمایه‌گذاری بالغ بر 62 میلیارد ریال، 3 پروژه پرورش ماهیان سردابی در حوزه شیلات با سرمایه‌گذاری بالغ بر 15 میلیارد ریال و 2 پروژه در حوزه صنایع تبدیلی با اعتبار 17 میلیارد ریال در این استان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *