logo
امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۷
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/6 ] [ 14 شوال 1441 ]

دستگاه‌های اداری برای فعالیت پیست سوارکاری سلطانیه همکاری نمی‌کنند

دبیر هیئت سوارکاری استان زنجان با اشاره به دلایل بلاتکلیفی پیست سوارکاری شهرستان سلطانیه، گفت: یکی از دلایل عدم فعالیت پیست سوارکاری شهرستان سلطانیه عدم همکاری دستگاه‌های اداری است.

آغاز کلاس‌های رفع اشکال دانشگاه علمی کاربردی از امروز در زنجان

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان با اشاره به برگزاری کلاس‌های رفع اشکال در دانشگاه‌های علمی و کاربردی استان زنجان، گفت: برگزاری کلاس‌های رفع اشکال به‌منزله تعطیلی کلاس‌های مجازی نیست.

آغاز پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است" در زنجان/ کمک مومنانه با اهدای خون ادامه می‌یابد

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: از امروز و در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه، پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است" در زنجان آغاز می‌شود.

اداره کل راه و شهرسازی قدرت اجرایی برای ورود به گرانی اجاره بها را ندارد/ قولنامه‌های بدون کد رهگیری مشکل افزایش اجاره بها در زنجان

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اداره کل راه و شهرسازی قدرت و قوه اجرایی برای ورود به گرانی یا ارزانی اجاره بها نداشته و قانون به این اداره کل این اختیار را نداده است.

15 خرداد مقدمه‌‌ای برای نهضت انقلاب اسلامی بود/ ضرورت آشنایی نسل جوان با 15 خرداد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: 15 خرداد به عنوان روز عظیم مقدمه‌ای برای نهضت انقلاب اسلامی بود که نباید به بوته فراموشی سپرده شود.

بزک‌کنندگان آمریکا امروز نمی توانند سر خود را بلند کنند/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی امروزشان بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی فرمودند: * امام خمینی هم انسان تحول‌خواه بود و هم تحول آفرین بود و ایشان بزرگترین تحولات را در زمان خودشان ایجاد کردند.