logo
امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۱
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/15 ] [ 25 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۲۴۰

تامین آب آشامیدنی هموطنان سیستان و بلوچستانی در انتظار کمک خیرین زنجانی

تامین-آب-آشامیدنی-هموطنان-سیستان-و-بلوچستانی-در-انتظار-کمک-خیرین-زنجانی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: زنجان استان معین شهرستان نیک شهر سیستان و بلوچستان برای ارائه خدمات است و اجرای طرح ملی "نذرآب 2" در انتظار کمک های خیرین زنجانی جهت تامین آب آشامیدنی برای هموطنانی این شهرستان است.

به گزارش موج رسا; علی منفرد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: برای اجرای طرح ملی نذر آب 2 نیاز مبرم به خرید 40 عدد تانکر پنج هزار لیتری داریم تا آب مورد نیاز دهستان های شهرستان نیک شهر در استان سیستان و بلوچستان را تامین کنیم.

وی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان در انتظار کمک های نقدی و غیرنقدی همه خیرین، سازمان های مردم نهاد، موسسات و شهروندان علاقمند است تا این تعداد تانکر خریداری شود.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این تانکرها و آب آشامیدنی مورد نیاز برای هموطنان در روستاهای نیک شهرباید تا سه شهریور جاری تهیه شود.
منفرد خاطرنشان کرد: خیرین می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 4978636982 نزد بانک ملت و شماره شبا ir 930130020000004978636982 نیات خاص خیرین واریز و فیش آن را در میدان هنرستان پشت مسجد النبی(ص) به معاونت امور داوطلبان تحویل و رسید دریافت نمایند.
وی اظهارداشت: در کنار اجرای طرح ملی نذر آب 2 کاروان سلامت نیز برای ارائه رایگان خدمات در حوزه درمان از پنجم تا هشتم شهریور امسال اعزام می شوند.
این مسئول گفت: این گروه خا با هدف کمک به بهبود سطح سلامت مناطق کم برخوردار، ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت به روستاهای نیک شهر سیستان و بلوچستان اعزام می شوند.
به گزارش موج رسا، در طرح ملی" نذرآب 1" این جمعیت با مشارکت خیرین سازمان های مردم نهاد و داوطلبان توانست آب معدنی و تانکرهای آب آشامیدنی بهداشتی و سالم را برای هموطنان سیستان و بلوچستانی تحویل دهد.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *