logo
امروز : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/9 ] [ 17 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۲۰۸

فرمانده نیروی هوایی نیکاراگوئه درباره انقلاب اسلامی چه گفت؟

فرمانده-نیروی-هوایی-نیکاراگوئه-درباره-انقلاب-اسلامی-چه-گفت؟

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به دیدار هفته گذشته با فرمانده نیروی هوایی نیکاراگوئه، گفت: این فرمانده می‌گفت شما 40 سال است، ثابت قدم مانده‌اید و آرمان‌های انقلاب شما پابرجا مانده است.

به گزارش موج رسا; امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش صبح امروز (دوشنبه) در همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نهاجا، اظهار داشت: در زمان وقوع انقلاب اسلامی، جهان به دو بخش شرق با رهبری شوروی و غرب به رهبری آمریکا تقسیم شده بود و همه کشورها به سمت یکی از این دو تمایل داشتند.
وی با بیان اینکه حتی فرهنگ سازمانی و تسلیحات کشورهای طرفدار این دو بلوک نیز مبتنی یکی از آنها بود، افزود: در دوران این دو ابرقدرت هیچ جنگی منجر به تشکیل کشور جدیدی نشده است چراکه آنها خود مدیریت بحران می کردند.
امیر نصیرزاده ادامه داد: در چنین شرایطی یک قطب جدید بر پایه و اساس دین به رهبری حضرت امام(ره) تشکیل شد که برای اولین بار دین و دنیا را در کنار هم داشت و تمام تفکرات دو ابرقدرت شرق و غرب را به چالش کشید.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه در چنین شرایطی طبیعتا ابرقدرت ها نمی‌توانستند انقلاب اسلامی را تحمل کنند، تصریح کرد: به همین دلیل شروع به ایجاد اختلافات قومیتی، تجزیه طلبانه، تروریسم و گروهک های تروریستی و یک جنگ بزرگ هشت ساله کردند.
وی گفت: هرکدام از این موارد به تنهایی برای براندازی یک انقلاب کافی است، اما انقلاب اسلامی در عین حالیکه تمامی این توطئه ها و مشکلات وجود داشت، تثبیت شد و رشد کرد.
امیر نصیرزاده با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را خطاب کرده اند تا آینده کشور را بسازند، ادامه داد: جوانان آینده کشور را تشکیل می دهند و دانشمندان و مسئولین آینده کشور، جوانان هستند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: جوانان باید باور و امید به آینده داشته باشند و بدانند که در مسیر آینده انقلاب باز هم با استکبار چالش خواهیم داشت اما این چالش ها متفاوت خواهند بود.
وی عنوان کرد: زمانی ما را به دلیلی تعطیلی سفارت آمریکا و رژیم صهیونیستی تحریم کردند، اما امروز به دلیل حضور در مرزهای رژیم صهیونیستی تحریم شده ایم.
امیر نصیرزاده با اشاره به سفر هفته گذشته فرمانده نیروی هوایی نیکاراگوئه به ایران، گفت: در دیدار با این فرمانده، به او گفتم شما میگ 21 دارید؟ گفت که میگ-21 فقط در نشریات آمده است، اما در حقیقت هیچ وقت به ما تحویل داده نشد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی آنها به طور کلی 1200 نفر بود، ادامه داد: فرمانده نیروی هوایی نیکاراگوئه می گفت که من رفتم صنایع دفاعی شما را دیدم و الان می فهمم که چرا امریکا از شما وحشت دارد و می ترسد.
وی افزود: فرمانده نیروی هوایی نیکاراگوئه گفت که انقلاب ما در نیکاراگوئه حدودا 15 سال به دست غیرانقلابی ها افتاد و آن را به انحراف کشاندند، اما شما چهل سال است ثابت قدم مانده اید و آرمان های انقلاب شما پابرجا مانده است.
امیر نصیرزاده در پایان با اشاره به تلاش بیهوده دشمنان برای اجماع علیه کشورمان گفت: آمریکا امروز به دنبال ائتلاف جهانی علیه ما است که البته در آن هم به جایی نرسید چراکه کشورها درباره پیروزی در برابر جمهوری اسلامی ایران تردید دارند.//فارس

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *