logo
امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/7 ] [ 15 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۱۸۸

جان انسانها نباید قربانی مسائل سیاسی شود/ پارلمان نیجریه جلوی بی‌آبرویی کشورش را بگیرد

جان-انسانها-نباید-قربانی-مسائل-سیاسی-شود-پارلمان-نیجریه-جلوی-بی‌آبرویی-کشورش-را-بگیرد

نماینده مردم زنجان در مجلس با اشاره به انتقال شیخ زکزاکی به کشورش بدون انجام مراحل درمان گفت: جان انسانها نباید قربانی مسائل سیاسی شود.

فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به کارشکنی هندی‌ها در روند درمان شیخ زکزاکی و برگشت ایشان به کشور نیجریه بدون انجام هیچ درمانی اظهار کرد: این اقدام هندی‌ها به درخواست و با شیطنت دولت نیجریه و برخی کشورهای استکباری انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه صدای آزادی خواهان هیچ گاه خاموش نخواهد شد، ابراز کرد: دولت نیجریه بهتر است به خود بیاید و دست از این اقدامات ضد بشری خود بردارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خطاب به پارلملن نیجریه گفت: به طور یقین نمایندگان هر کشوری در مجلس باید مدافع مردم آن کشور باشند، بنابراین درخواست و پیام ما به پارلمان نیجریه این است که اجزاه ندهند دخالت برخی کشورهای استکباری و همچنین و اقدامات ضد بشری دولت نام این کشور را بیش از پیش در مجامع بین المللی بد کند.

وی با بیان اینکه امیدوارم مقدمات و تسهیلات لازم برای درمان شیخ زکزاکی توسط دولت و پارلمان نیجریه فراهم شود، تصریح کرد: جمهوری اسلامی آمادگی دارد تا پزشکان ماهری را برای درمان شیخ زکزاکی در اختیار قرار دهد.

احمدی با اشاره به دخالت آمریکا و دولت نیجریه در هند و جلوگیری از درمان شیخ زکزاکی عنوان کرد: هندی‌ها کار شایسته‌ای انجام نداند چرا که این شخصیت جدا از اختلافاتی که با دولت نیجریه دارد، یک انسان است و جان انسانها نباید قربانی مسائل سیاسی شود.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *