logo
امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/14 ] [ 1 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۱۷۱
نماینده مردم ابهر در مجلس:

کارشکنی هندی‌ها در روند درمان شیخ زکزاکی محکوم است/ پارلمان نیجریه زمینه آزادی و درمان علامه زکزاکی را فراهم کند

کارشکنی-هندی‌ها-در-روند-درمان-شیخ-زکزاکی-محکوم-است-پارلمان-نیجریه-زمینه-آزادی-و-درمان-علامه-زکزاکی-را-فراهم-کند

نماینده مردم ابهر در مجلس از پارلمان نیجریه خواست تا  زمینه آزادی و درمان علامه زکزاکی را فراهم کند.

محمد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به بازگشت شیخ زکزاکی به کشورش بدون انجام مراحل درمان اظهار کرد: هیچ گاه پذیرفته نیست که کشورها در مقابل تفکرات آزادی خواه انسانها بایستند. با توجه به اینکه هر انسانی حق آزادی دارد از پارلمان نیجریه می‌خواهیم تا زمینه آزادی و درمان علامه زکزاکی را فراهم کنند.

وی با اشاره به اقدام ناشایست هند در کارشکنی در خصوص درمان شیخ زکزاکی خاطرنشان کرد: این اقدام هند‌یها با هماهنگی با کشورهای نیجریه و آمریکا انجام شده و از نظر ما و از هر انسان آزادی خواهی محکوم است.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیام مجلس ایران به پارلمان نیجریه آزادی و درمان علامه زکزاکی در سریع‌ترین زمان است، عنوان کرد: مسلمانان جهان باید برای آزادی و درمان شیخ زکزاکی از مجامع جهانی و دولت نیجریه مطالبه جدی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ایران آمادگی انجام تمام مراحل درمان شیخ زکزاکی را دارد، ادامه داد: دستگاه دیپلماسی باید در این زمینه فعالانه عمل کند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *