ساعت :  ۱۱:۱۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ شناسه خبر : ۱۲۱۵۵
رئیس اتاق اصناف استان زنجان:
ضرورت نظارت بر کارخانه های دفتر سازی

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به برخی تخلفات کارخانه های دفتر سازی،گفت: باید نظارت های لازم بر این کارخانه ها انجام شود.

سید محمودی موسوی امروز در گفت و گو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: رسما نامه ای به سازمان صنعت و معدن و تجارت استان در خصوص فعالیت برخی کارخانه های دفتر سازی ارسال شده است.

وی با بیان اینکه برخی از این کارخانه ها که مجوز دفتر سازی دارند، از این موضوع عدول می کنند، افزود: ضروری است در این زمینه متولیان وارد عمل شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: برخی کارخانه های دفتر سازی عملا اسمشان دفتر سازی است و اقدامات دیگری را در این پوشش انجام می دهند.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان بیان داشت: خواهش دارم متولیان امر این موارد را کنترل کرده و اجازه چنین تخلفاتی را ندهند.

موسوی با بیان اینکه امسال مشکل کاغذ در کشور بسیار حاد شده است، افزود: برای حل مشکلات کاغذ باید اقدامات عاجلی انجام شود.

وی گفت: برخی افراد سود جو از این فرصت استفاده کرده و کارخانه های دفتر سازی را به تولید برگه های A4 و A5 اختصاص داده اند.

این مسئول بیان داشت: در آستانه بازگشایی مدارس و نیاز دانش آموزان به دفتر بیشتر ضروری است این کارخانجات اقدام به تولید دفتر نمایند تا دچار مشکل نشویم.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: با وجود اینکه این کارخانجات باید محلی برای تولید دفتر باشند چرا که دارای مجوز دفتر سازی هستند.

موسوی ادامه داد: این کارخانجات با ارز دولتی کاغذ وارد میکنند اما در صنعت دیگری به کارگیری می کنند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
8 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات