logo
امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/11 ] [ 28 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۱۵۰
رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان خبر داد

دعوت 2 ورزشکار زنجانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی

دعوت-2-ورزشکار-زنجانی-به-اردوی-تیم-ملی-دو-و-میدانی-

رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان از دعوت 2 ورزشکار زنجانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی خبر داد.

علی مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه هیئت دو و میدانی استان زنجان کار بر روی رده‌های سنی پایه را از سال‌های گذشته آغاز کرده است، اظهار کرد: در این زمینه برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته که نتایج آن نیز مطلوب بوده است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان با بیان اینکه ورزشکاران زنجانی حاضر در این رشته در مسابقات مختلفی حضور پیدا می‌کنند، ابراز کرد: ورزشکاران دو و میدانی استان در مسابقات دانش‌آموزی قهرمانی کشور چندین مدال رنگارنگ کسب کردند.

وی ادامه داد: در همین راستا تیم دو و میدانی دانش آموزی استان زنجان در این مسابقات با کسب 631 امتیاز عنوان هفتم کشوری را کسب کرد.

مقدم در ادامه از حضور ورزشکاران دو و میدانی استان زنجان در اردوهای تیم ملی خبر داد و گفت: با درخشش ورزشکاران زنجانی، تعدادی از ورزشکاران  به اردوهای تیم ملی نیز دعوت شدند که در همین راستا امیر حسین موسوی  قهرمان 110 متر بامانع از زنجان به اردوی تیم ملی دعوت شد.

رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان ادامه داد: همچنین میلاد حنیفه قهرمان پرش طول از استان زنجان نیز به اردوی تیم ملی دو و میدانی ایران دعوت شده است.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *