logo
امروز : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/5/18 ] [ 5 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۱۴۹
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

آموزش و پرورش در هیچ زمانی تعطیل نیست/ حضور فعال 1700 دانش آموز زنجانی در کانون سهروردی

آموزش-و-پرورش-در-هیچ-زمانی-تعطیل-نیست-حضور-فعال-1700-دانش-آموز-زنجانی-در-کانون-سهروردی

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: تابستان امسال در کانون سهروردی 1700 دانش آموز تحت آموزش و تربیت اداره کل آموزش و پرورش قرار دارند.

به گزارش موج رسا; ابراهیم رفیعی در نشست خبری به مناسب روز خبرنگار با گرامی داشت یاد وخاطره شهید صارمی اظهار کرد: اشتراکاتی بین شغل معلمی و خبرنگاری وجود دارد و یکی از اشتراکات خبرنگاران با معلمان این است که روز خبرنگار و روز معلم هر دو روز شهادت اسوه های بشری هستند.

وی با اشاره به آگاهی بخشی خبرنگاران به جامعه افزود: خبرنگار آگاهی بخش است همانطور که یک معلم نیز آگاهی بخش است و مبارزه با جهل و نادانی از ویژگی های مشترک خبرنگار و معلم است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به شرکای آموزش و  پرورش در بحث تعلیم و تربیت ابراز کرد: امروزه ما شرکایی برای تعلیم و تربیت داریم که نقش این شرکا در دنیای آینده بزرگتر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از شرکای آموزش وپرورش در تعلیم وتربیت رسانه ها هستند خاطر نشان کرد: اگر معلمان بخواهند رسالتشان در جامعه کامل شود و اگر آموزش و پرورش بخواهد در جامعه رشد کند باید از رسانه ها برای ترویج رسالت خود استفاده کند.

رفیعی با اشاره به اینکه امروز در کانون های آگاهی بخشی و اخلاق بعضا شاهد بی اخلاقی هستیم بیان کرد: وظیفه معلم و خبرنگار است که اخبار کذب و صحیح را از هم تشخیص دهد و به مردم ارائه دهد.

وی با  اشاره به اینکه برخی از مردم فکر می کنند آموزش و پرورش در تابستان تعطیل است وهیچ کاری در این مجموعه صورت نمی گیرد افزود: تابستان امسال در کانون سهروردی 1700 دانش آموز تحت آموزش و تربیت اداره کل آموزش و پرورش قرار دارند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان از اعرام تیم دانش اموزی آموزش و پرورش استان زنجان برای شرکت در اردوملی سازمان دانش آموزی کشور خبر داد و ابراز کرد: آموزش و پرورش در هیچ زمانی تعطیل نیست و همیشه درحال خدمت به دانش آموزان است.

وی با اشاره به برگزاری 85 کلاس تربیتی و فرهنگی در کانون سهروردی بیان داشت: موسیقی، خط، سفالگری، رباتیک، زبان، خیاطی، مهارت های زندگی و... از جمله فعالیت تربیتی و کارهای مکمل آموزش و پرورش برای تربیت نسل آگاه در جامعه است.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *