logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۱۴۸
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان:

پرداخت بیش از 54 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید استان زنجان

پرداخت-بیش-از-54-میلیارد-ریال-تسهیلات-توسط-صندوق-کارآفرینی-امید-استان-زنجان

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان از پرداخت بیش از 54 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید استان زنجان خبر داد.

هادی بابایی‌مهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تسهیلات  اشتغال پایدار روستایی اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید استان  زنجان این تسهیلات از محل منابع مشترک با صندوق توسعه ملی پرداخت می‌کند.

وی با اشاره به تعداد تسهیلات پرداختی در سال 98 عنوان کرد: با یاری خداوند متعال توانستیم در سال 98 به تعداد 27 فقره تسهیلات در این زمینه پرداخت کنیم.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان ادامه داد: مبلغ این 27 فقره تسهیلات 17 میلیارد و 640 میلیون ریال بوده که به متقاضیان پرداخت شده است.

وی در مورد کل تسهیلات پرداختی امسال نیز گفت: در سال 98 کل تسهیلات پرداختی ما به تعداد 173 فقره بوده است عینی این 173 فقره تمامی تسهیلات پرداختی صندوق را دربرمی‌گیرد.

بابایی‌مهر با ابراز رضایت از برخی طرحهای اشتغالزایی در استان خاطرنشان کرد: پرداختی کل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان زنجان در سال جاری 54 میلیارد و 904 میلیون ریال بوده است.

وی بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید تنها موسسه مالی قرض الحسنه در حوزه ‏اشتغالزایی است که حامی فعالیت و تولیدات شرکتهای دانش بنیان و توسعه زنجیره های ‏تولید، توزیع و فروش محصولات است.‏

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید استان سال گذشته توانسنه 30 درصد ‏علاوه بر اعتبار ابلاغی استان اعتبار جذب کند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *