logo
امروز : یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/28 ] [ 16 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۲۰۷۲
فرمانده انتظامی استان زنجان:

بيش از 78 کيلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در زنجان کشف شد

بيش-از-78-کيلوگرم-مواد-مخدر-از-نوع-تریاک-در-زنجان-کشف-شد

فرمانده انتظامي استان از کشف 78 کیلو 700 گرم ترياک در يک عمليات پليسي و دستگيري یک نفر قاچاقچي خبرداد.

به گزارش موج رسا; سردار رحیم جهانبخش امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف محموله مواد مخدر در زنجان اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر زنجان با انجام اقدامات فنی و پلیسی از انتقال محموله مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ مطلع و دستگیری سوداگر مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان با همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایجرود و کلانتریهای 11‌، 12 و 15 شهرستان زنجان موفق شدند این محموله را  شناسایی کنند.

بیشتر بخوانید:

کشف 466 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان

سردار جهانبخش بیان کرد: این محموله مواد در اتوبان " زنجان- قزوین " که با یک دستگاه کامیون حمل می‌شد متوقف و در بازرسی از آن  78 کیلو  و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به شیوه ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

وی با اعلام اینکه در این ارتباط  نیز  یک نفر دستگیر شد گفت: متهم همراه با مواد مکشوفه با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان همچنین از کشف بیش از 11 تن برنج قاچاق در زنجان خبرداد و افزود: بیش از 11 تن برنج خارجی قاچاق توسط ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی شهرستان توقیف شده است.

وی گفت: ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی شهرستان موفق شدند کامیون حامل برنج خارجی قاچاق را در خرمدره شناسایی و توقیف کنند.

سردار جهانبخش افزود: مأموران در بازرسي از این کامیون بیش از 11 تن برنج خارجی بدون مجوز قانونی کشف کردند، که برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالاي مکشوفه، 880 ميليون ريال برآورد شده است.

وی تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *