ساعت :  ۱۲:۲۱ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ شناسه خبر : ۱۲۰۴۹
به مناسبت روز خبرنگار؛
مدیرکل میراث فرهنگی از پایگاه خبری موج رسا بازدید کرد

به مناسبت روز خبرنگار؛یحیی رحمتی،مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از پایگاه خبری موج رسا بازدید کرد.

به گزارش موج رسا; صبح امروز با حضور معاونان و روابط عمومی میراث فرهنگی، یحیی رحمتی، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از پایگاه خبری موج رسا بازدید کرد.

وی با تقدیر از فعالیت های موج رسا در عرصه میراث فرهنگی، بیان داشت: موج رسا همواره در انعکاس اخبار میراث فرهنگی زنجان موفق عمل کرده است.

این مسئول بیان داشت: انعکاس اخبار همواره هزینه دارد و خبرنگار باید هزینه های آن را قبول کند و به همین دلیل این کار ارزشمند جزو مشاغل سخت محسوب می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه آرزوی سعادت و موفقیت برای خبرنگاران در عرصه های مختلف را دارم، بیان داشت: دوست دارم همواره موفقیت های خبرنگاران را بشنوم.

رحمتی با اشاره به اینکه حوزه گردشگری همواره با ذهنیت افراد رابطه دارد، تصریح کرد: از اصحاب رسانه در خواست داریم در معرفی زنجان به عنوان مقصد گردشگری کمک کار باشند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات