logo
امروز : پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/4 ] [ 12 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۲۰۱۹

ابوذر آتش به اختیار و گوش به فرمان ولایت بود

ابوذر-آتش-به-اختیار-و-گوش-به-فرمان-ولایت-بود

مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ابوذر اگر چه آتش به اختیار عمل می کرد اما همواره گوش به فرمان ولایت بود.

به گزارش موج رسا; محمد رضا دربندی امروز در مراسم جشن روز خبرنگار و مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر زنجان، اظهار داشت: برگزاری چنین جشنواره های موجب رقابت بین خبرنگاران می شود و نتایج خوبی دارد.

وی با اشاره به اینکه توسعه فعالیت های تولیدی رسانه ای از دیگر مزیت های برگزاری جشنواره ها است،یکی ازآفت های رسانه ها کپی برداری است این جشنواره ها موجب می شود تا رسانه ها به برنامه تولید روی آورند.

وی با بیان اینکه ایجاد نشاط از دیگر فواید برگزاری جشنواره ها است، تصریح کرد: قدر شناسی از افرادی که زحمت می کشند از دیگر مزیت های برگزاری اینگونه ها جشنواره ها محسوب می شود.

مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره خبرنگاران خوب را معرفی می کند، ادامه داد: نامگذاری چنین جشنواره ای به نام ابوذر باید تحلیل شود.

دربندی با اشاره به اینکه ابوذر اهل عافیت طلبی نبود،افزود: خبرنگاران برگزیده این جشنواره باید به چنین خصلتی مجهز شوند.

وی گفت: ابوذر اگر چه آتش به اختیار عمل می کرد اما همواره گوش به فرمان ولایت بود.

این مسئول ادامه داد: ابوذر ساده زیست بود و این موضوع موجب می شد تا نگران آینده نباشد و بیانش برای همه مخاطب قابل فهم بود.

مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: ابوذر درد مردم و روز را مسئله روز می کرد و وقتی صحبت می کرد مردم احساس می کردند که درد آنها گفته می شود.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *