ساعت :  ۰۹:۳۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ شناسه خبر : ۱۲۰۱۸
مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر مشکل بیمه کارفرمایی حل شده و مدیران مسئول می توانند خود را بیمه کنند.

به گزارش موج رسا; 

محمدرضا دربندی امروز در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه استان زنجان اظهارداشت: در طول سال های گذشته هیئت نظارت به ۱۱ هزار و ۴۰۰ رسانه مجوز داده است.
وی با بیان اینکه ۵ هزار و ۷۰۰ رسانه از این تعداد فعال هستند، افزود: ۴ هزار و ۱۰۰ رسانه از این تعداد مکتوب و یک هزار و هفت پایگاه خبری و ۳۰ خبرگزاری فعالیت می کنند.
این مسئول با اشاره به فعالیت بیش از ۳۰۰ روزنانه در کشور، بیان داشت: دو هزار ماهنامه و ۳۵۰ تخصصی ورزشی فعال هستند.
مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: ۲۷۰ رسانه در حوزه دین و معارف اسلامی، ۱۰۰ رسانه در حوزه سینما، ۹۰ مورد در زمینه خانه و سرگرمی و ۱۰ مورد در مورد معلولان در کشور فعالیت می کنند.
دربندی افزود: در حال حاضر اقلیت های دینی دارای ۱۲رسانه بوده و یک هزار و ۴۰۰ مدیر مسئول زن در کشور فعالیت می کنند.
این مسئول رویکرد جدید در عرصه مطبوعات را اجرای بیمه پایه عنوان کرد و گفت: ۳ هزار نفر سهمیه از صندوق هنر دریافت شده است.
وی با اشاره بیمه تکمیلی ۳ هزار نفر، بیان داشت: مشکل بیمه کارفرما حل شده است و به صورت بیمه خویش فرما امکان بیمه شدن مدیران مسئول فراهم شده است.
این مسئول از ارائه اینترنت بدون محدودیت برای ۴۰۰ نفر خبرداد و گفت: از یک ماه پیش مسائل قانونی حل شده است و می توان از این نوع اینترنت استفاده کرد.//ن
 
 
 

انتهای پیام/

ارسال نظر
4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات