گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۴:۳۷ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ شناسه خبر : ۱۲۰۰۶
مدیرکل میراث فرهنگی زنجان مطرح کرد؛
فاصله گردشگری از برنامه افق چشم انداز 20 ساله

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان: از برنامه های افق چشم انداز 20 ساله در حوزه گردشگری فاصله بسیاری داریم.

یحیی رحمتی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهارداشت: تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه در صورتی که برنامه محور نباشد تاثیری در روند برنامه های این سازمان نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه هر سازمان و وزارتخانه ای باید ابتدا برنامه محور بوده و افقی برای خود ترسیم کند، بیان داشت: هر سازمانی باید نظارت پذیر باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه دغدغه من تبدیل وضعیت این مجموعه به برنامه پذیر بودن است، بیان داشت: از برنامه های افق چشم انداز 20 ساله در حوزه گردشگری فاصله بسیاری داریم.

 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان خاطرنشان کرد: موضوع وزارتخانه ای بودن این سازمان نباید تنها درگیر ساختار اسمی باشد.

رحمتی با بیان اینکه بیشتر درگیر برنامه پذیر بودن این سازمان هستم،تصریح کرد: در صورت برنامه پذیر بودن می توان به تعالی آن سازمان امید داشت.

وی برضرورت قابل اندازه گیری بودن میزان تحقق برنامه ها در افق و چشم انداز آینده تاکید کرد و گفت: باید دید چه میزان از برنامه هایی که ارائه می شود، تحقق یافته است.

به گزارش موج رسا،بررسی طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان در دستور کار جلسه علنی دو هفته پیش مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات