گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۳:۴۷ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ شناسه خبر : ۱۱۹۷۲
فرماندار زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

فرماندار زنجان با اشاره به قیمت بالای مرغ در زنجان گفت: قیمت واقعی مرغ 12 هزار 900 تومان است‏.

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به قیمت مرغ که بالاتر قیمت اعلامی از طرف ستاد تنظیم بازار عرضه می‌شود، اظهار کرد: استاندار زنجان دسترات صریحی را در خصوص قیمت مرغ در زنجان صادر کرده‌اند.

وی با بیان اینکه قیمت 12 هزار و 900 تومانی مرغ لازم اجرا است، ابراز کرد: فروش مرغ با قیمت بالاتر از این نرخ تخلف بوده و باید پیگیری‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

فرماندار شهرستان زنجان با تاکید بر اینکه قیمت واقعی مرغ همان 12 هزار 900 تومان است، خاطرنشان کر: دلیل قیم بالای مرغ در این روزها مقاومت مرغداران بوده است.

وی تصریح کرد: ما به همراه سازمان صمت استان پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهیم تا قیمت مرغ به 12 هزار و 900 تومان برسد.

عسگری با بیان اینکه ما در  گذشته نیز با این شرایط روبرو بودیم اما قیمت مرغ را ثابت نگه داشتیم، ادامه داد: استاندار زنجان تاکیدات و دستورات صریحی را در زمینه کنترل قیمت مرغ داشتند که پیگیریها در  این زمینه ادامه دارد.

وی بیان کرد: آن چیزی که واضح است این بوده که قیمت مرغ باید به سمت واقعی شدن برود.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
6 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات