logo
امروز : پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۴
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/4 ] [ 12 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۹۵۸

تحولات اخیر منطقه نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است/ اقتدار ایران برخی کشورها را وادار به عقب نشینی کرد

تحولات-اخیر-منطقه-نشان-از-اقتدار-جمهوری-اسلامی-است-اقتدار-ایران-برخی-کشورها-را-وادار-به-عقب-نشینی-کرد

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به توان دفاعی ایران گفت: تحولات اخیر منطقه نشان از اقتدار ایران اسلامی است.

به گزارش موج رسا; حجت‌الاسلام سید رضا موسوی امروز در خطبه های نماز جمعه زنجان با اشاره به شهادت امام جواد(ع) این روز را به تمام شیعیان و مسلمانان تسلیت گفت و اظهار داشت: امام جواد(ع) به عنوان جوانترین امام در هشت سالگی به امامت رسید.

وی با اشاره به ۱۴ مرداد ماه سالروز صدور فرمان مشروطیت و ورود پیامبر و اصحابش به مکه عنوان کرد: مناسبت های دیگری نیز همچون شهادت سرلشکر عباس بابایی، تشکیل جهاد دانشگاهی و شهادت زائران خانه خدا در سال ۶۶ را پیش رو داریم.

امام جمعه موقت زنجان به دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در این دیدار عظمت جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل مورد اشاره قرار گرفت، شرایط طوری شده که حتی از ایران در مذاکراتی که حضور ندارد نیز سخن به میان می آید.

وی با اشاره به پاسخ قاطع ایران به دشمنان خاطرنشان کرد: هر کشوری که برای جمهوری اسلامی تنش ایجاد کتد به همان اندازه تنش خواهد دید، اکنون برخی کشورهای منطقه فهمیدند که آمریکا، انگلیس و فرانسه نمی توانند از آنها دفاع کنند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح کشور در سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی ادامه داد: این موضوع نشان از قدرت نیروهای مسلح در دفاع از کشور و ارزشهای انقلاب است یعنی این نیروها نشان دادند که تا آخرین قطره خونشان از انقلاب دفاع می کند.

وی با بیان این اقتدار دفاعی نشان داد که آینده در دست انقلاب است، گفت: عقب نشینی اروپایی ها، امارات و عربستان نشان از درس عبرتی است که از اقتدار ایران گرفته اند به طوری که عربستان برخورد خوبی با حجاج ایرانی داشته است، اسرائیل در راس کودک‌کشان قرار دارد و عربستان نیز پاجای پای اسرائیل قرار داده است.

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به رونق اقتصاد کشور به برخورد قاطع دستگاه قضایی نیز اشاره کرد و افزود: در این ایام احکام عدالت‌مندانه صادر شده و خیانکاران به جزای خود می رسند، همچنین باید توجه داشت که توان دولت در فضای اقتصادی و کنترل نرخ ارز به رغم ایجاد فضای ملتهب، افزایش یافته است.

وی با اشاره به اصلاح خطوط اتوبوسرانی در زنجان اظهار کرد: تغییر خطوط اتوبوس‌رانی بسیاری از مردم را شاکی کرده و انتظار می‌رود مسئولان ذیربط فکر اساسی در این رابطه داشته باشند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *