گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۵:۰۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ شناسه خبر : ۱۱۹۱۴
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان:
492 پرونده در بخش تخلف گرانفروشی در زنجان ثبت شده است

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از برخورد با متخلفان پرونده‌های تعزیراتی در این استان خبرداد و گفت: بیشترین تخلفات در زنجان مربوط به گران فروشی است.

مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: در سال 98 تعداد 492 پرونده در بخش تخلف گرانفروشی به این اداره کل واصل و از این حیث در رتبه اول بیشترین تخلف ثبت شده قرار دارد.

وی تصریح کرد: عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و نداشتن پروانه کسب واحدهای صنفی نیز در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مدیر‌کل تعزیرات حکومتی استان زنجان تأکید کرد: با هرگونه تخلف صنفی برابر قانون برخورد لازم صورت گرفته و در جهت ایجاد آرامش در بازار مصرف برنامه ریزیهای خوبی صورت پذیرفته است.

در در ادامه با اشاره به وصول جرائم تعزیراتی در زنجان بیان کرد: وصول جرائم تعزیراتی در زنجان 83 درصد افزایش دارد.

ممیزی از اجرای احکام پرونده های تعزیراتی در زنجان خبرداد افزود: یک هزار و 533 پرونده تخلفاتی پس از قطعیت احکام صادره به واحد اجرای احکام این اداره کل ارجاع شده است.

وی عنوان کرد: پس از سیر مراحل قانونی، بیش از 34 میلیارد و 200 میلیون ریال از جرایم نقدی تعیین شده در چهار ماهه اول سال 98 وصول شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به میزان افزایش وصول جرائمات عنوان کرد: جرائمات وصول شده نسبت به مدت مشابه سال قبل 83 درصد افزایش یافته است.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
1 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات