logo
امروز : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/18 ] [ 22 جمادی الاول 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۸۸۴

انجام رصدهای لازم در خصوص افزایش قیمت برخی اقلام در زنجان/ در تامین کالاهای مورد نیاز مردم هیچ مشکلی نداریم

فرماندار زنجان از جام رصدهای لازم در خصوص افزایش قیمت برخی اقلام در زنجان خبر داد.

رضا عسگری در گفت وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به افزایش قیمت برخی اقلام در زنجان اظهار کرد: رصدهای لازم در این زمینه در حال انجام بوده و گزارشات در این زمینه اخذ شده است.

وی با بیان اینکه برخی شایعات و جو روانی ایجاد شده در این افزایش قیمت ها نقش دارد، ابراز کرد: اکنون التهابات بازار کم شده و مانند گذشته نیست اما با این وجود برخی شایعات به افزایش قیمت ها دامن می زنند.

بیشتر بخوانید:

ضعف عملکرد سازمانهای نظارتی بر قیمت کالاها

فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه در تامین کالاهای مورد نیاز مردم هیچ مشکلی نداریم، عنوان کرد: برخی از اقلام از جمله قند و شکر بیش از نیاز استان و شهرستان تامین شده است.

وی با اشاره به افزایش نظارتها خاطرنشان کرد: دستگاه های متولی مامور شدند تا مانع سودجویی و گرانفروشی در بازار شوند تا شاهد نابسامانی نباشیم.

عسگری با بیان اینکه از مردم نیز می خواهیم تا بیش از نیازشان خرید نکنند، ادامه داد: در خصوص افزایش قیمت چای و لوازم التحریر نیز رصدهای لازم در حال انجام است تا بازار را به حالت تعادل برگردانیم.

وی بیان کرد: ما اجازه نخواهیم داد تا برخی با سودجویی و به راه انداختن فضای دلالی بر قیمتها تاثیر گذاشته و آرامش روانی مردم را به هم بزنند.

فرماندار شهرستان زنجان اظهار کرد: این قول را به مردم می دهیم که در درجه نخست مشکلی در تامین اقلام مورد نیازشان پیش نیاید و همچنین اجازه به سودجویان را در این فضا ندهیم.

 //س

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *